Udostępnij
Tweetnij

CES 2012: Line 6 Mobile Keys – klawiatury MIDI ze wsparciem dla iOS

Mobile Keys to nowa linia pełnowymiarowych klawiatur MIDI firmy Line 6, współpracujących zarówno z komputerami, jak i urządzeniami z systemem iOS. Seria składa się z dwóch modeli, wyposażonych w 25 lub 49 dynamicznych klawiszy.

Line 6 Mobile KeysMobile Keys to nowa linia pełnowymiarowych klawiatur MIDI firmy Line 6, współpracujących zarówno z komputerami, jak i urządzeniami z systemem iOS. Seria składa się z dwóch modeli, wyposażonych w 25 lub 49 dynamicznych klawiszy.

Klawiatura MobileKeys podłączana jest do iPhone, iPoda touch lub iPada za pośrednictwem złącza dokującego i z niego jest też zasilana, co jest bardzo wygodne, ale na pewno znacząco skróci czas pracy. Klawiatura obsługuje CoreMIDI, co oznacza, że będzie współpracować z Garage Band oraz wieloma innymi aplikacjami dla systemu iOS wspierającymi ten standard.

Klawiatury trafią do sprzedaży na początku 2012 roku w cenie 150 dolarów za wersję 25-klawiszową i 200 dolarów za wersję 49-klawiszową.

via Engadget

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij