Xiaomi Mi Pad 3 – wyciekły zdjęcia i specyfikacja. Zapowiada się mocny tablet

Dritone, 2016-12-14 15:58
3

Xiaomi Mi Pad 3 to nowy tablet Chińczyków, który wkrótce powinien trafić do sprzedaży. Do sieci wyciekły zdjęcia, które zawierają zdjęcia i informacje odnośnie specyfikacji urządzenia. Xiaomi Mi Pad 3 zapowiada się na naprawdę mocny tablet i będzie nawet rywalizować z Surface Pro 4 Microsoftu, a będzie znacznie tańszy.

Xiaomi Mi Pad 3

Rok temu Xiaomi wprowadziło do oferty tablet Mi Pad 2 (nasza recenzja). W dwóch wersjach z pamięcią flash o rozmiarze 16 lub 64 GB. Drugi z nich można było zakupić także z systemem Windows 10. Tymczasem do sieci wyciekły zdjęcia z prezentacji lub strony poświęconej tabletowi Xiaomi Mi Pad 3!

Zacznijmy od cen, bo te prezentują się naprawdę dobrze. Xiaomi Mi Pad 3 ma być dostępny ponownie w dwóch wersjach pojemnościowych – model mający 128 GB miejsca na dane wyceniono na 1999 juanów (ok. 1200 złotych), a wersję 256 GB na 2299 juanów (ok. 1380 złotych). Ceny zapowiadają się więc naprawdę ciekawie. Tym bardziej, gdy pod uwagę weźmiemy specyfikacje techniczną Mi Pada 3, a ta jest naprawdę mocna.

Xiaomi Mi Pad 3 ma 9,7-calowy ekran o rozdzielczości QXGA (2048 x 1536 pikseli). To daje nam zagęszczenie obrazu na poziomie 264 ppi (jak w 9,7-calowych iPadach). Sercem tabletu jest procesor Intel Core m3, a więc ten sam, który znajduje się w podstawowej wersji komputera Surface Pro 4! Następnie mamy aż 8 GB pamięci operacyjnej RAM. Dane będzie można przechowywać na wspomnianych 128 lub 256 GB pamięci flash.

Xiaomi Mi Pad 3 dostał także przednią kamerkę 8 Mpix do wideorozmów i selfie, a z tyłu umieszczono aparat fotograficzny 16 Mpix z podwójną diodą doświetlającą LED. Tablet ma też baterię o pojemności 8290 mAh, a całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 10. Urządzenie ma wymiary 239,5 x 164,5 x 6,08 mm i waży 380 gramów. Opcjonalnie do Mi Pada 3 będzie można zakupić stację dokującą z klawiaturą i gładzikiem. Jej cenę ustalono na zaledwie 99 juanów, czyli około 60 złotych.

Xiaomi Mi Pad 3 zapowiada się więc naprawdę ciekawie. Wersji z systemem Android tym razem pewnie nie będzie. Duży wyciek sugeruje, że premiera tabletu musi być już naprawdę blisko i ta ma odbyć się już 30 grudnia. Poniżej slajdy, które wyciekły do sieci.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Xiaomi Mi Pad 3 – dane techniczne

źródło: mobilissimo

The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni funkcję redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Tablety · Windows · Windows 10 · · · · · · · · ·
  • Glaniu

    Brak GPS? Szkoda

    • Brak informacji

    • Tenbiurowiec

      Za to wyciekły zdjęcia, które zawierają zdjęcia. :)