Dział: Tablety

Apple iPad Air 2

Jeśli wierzyć nowym plotom, to Apple w tym roku rzeczywiście nie planuje wprowadzić do sprzedaży iPada Air 3. W ofercie pozostanie iPad Air 2.

p_p

LG wprowadza do oferty nowy tablet internetowy i jest nim model G Pad 2 8.0. Niestety, nie spodziewajcie się po nim nie wiadomo czego. Tym razem mamy do czynienia z budżetowym tabletem.

hp_pro_slate_10_ee_g1_1

Na stronie komisji FCC i organizacji Bluetooth SIG dostrzeżono nowy tablet HP – model 10 G2. Co już o nim wiemy? Okazuje się, że całkiem sporo.

tab-s2

Samsung uruchomił przedsprzedaż Galaxy Tabów S2 w Polsce. Zamawiając urządzenie już teraz możecie liczyć na upominek w postaci karty pamięci microSD o pojemności 128 GB.

Surface Pro 3

To będzie bardzo pomyślna jesień dla Microsoftu, przynajmniej w kontekście sprzedaży tabletów Surface. Jak twierdzą dostawcy, zapotrzebowanie jest zdecydowanie większe niż w ubiegłym roku.

iPad mini 3

W systemie OS X El Capitan beta dostrzeżono referencje, które wskazują na odświeżony model iPada mini 4. Tablet prawdopodobnie otrzyma takie podzespoły jak iPad Air 2.

Samsung Galaxy Tab E 9.6

Już niedługo tablety z serii Galaxy Tab E będą dostępne w Polsce, a tymczasem poznajemy ich europejskie ceny, które rzucają nam światło dzienne na temat ewentualnych cen w kraju.