Dział: Tablety

iPad Air 2 - elementy

Do tej pory do sieci wyciekały zdjęcia obudowy iPada Air 2. generacji, a tymczasem francuski serwis iPhonenote opublikował fotografie kilku elementów, które znajdziemy wewnątrz tabletu.

archos_80helium_intro

80 Helium 4G jest nowym tabletem Francuzów z Archos, który wyceniono na kwotę 199 euro. Co otrzymujemy w zamian?

ECS TC69CA1

Na stronie komisji FCC pojawił się nowy tablet tajwańskiej firmy ECS – model TC69CA1, który wyposażono między innymi w ekran o przekątnej 6,95 cala.

Kobo Aura H2O

Już 1 września możemy spodziewać się premiery nowego czytnika ebooków od Kobo – Aura H20. Urządzenie ma trafić do sprzedaży w cenie 179 dolarów.

Vido W8S

Vido W8S jest nowym tabletem z systemem Windows 8.1 oraz 8-calowym ekranem, który można obsługiwać za pomocą rysiku.

Samsung Galaxy Tab 4 Nook

Barnes & Noble nie odniosło większego sukcesu na rynku tabletów internetowych i w zasadzie zawsze pozostawało w cieniu Amazonu. Mimo wszystko firma nie poddała się i postanowiła spróbować szczęścia w nieco inny sposób. Tym razem poprzez gotowy hardware od innej firmy w postaci Samsunga. Owocem współpracy obu firm jest tablet Galaxy Tab 4 Nook, który wyceniono w Stanach Zjednoczonych na kwotę 179 dolarów. Na co mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na zakup tego urządzenia?

Logo Motorola

Pamiętacie taki tablet jak Xoom? Tak, ten od Motoroli. Firma już jakiś czas wycofała się z rynku tabletów, ale jeśli wierzyć plotkom, to zamierza powrócić w przyszłym roku.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi