Dział: Tablety

Samsung Galaxy TabPro S

Samsung opublikował ciekawą infografikę, na której zachwala możliwości nowego tabletu z Windows 10 – Galaxy TabPro S. Urządzenie ma być najlepszym połączeniem produktywności z mobilnością.

KM0801

Firma Kruger&Matz – jeden z czołowych dostawców tabletów w Polsce, poinformowała o wprowadzeniu do oferty dwóch nowych modeli – EAGLE 801 i EDGE 802, Choć pracują pod kontrolą różnych systemów operacyjnych, tak wiele je łączy. Specyfikacja techniczna obu nowych tabletów Kruger&Matz jest w zasadzie identyczna i obejmuje m.in. 8-calowe ekran o rozdzielczości HD oraz procesor Intel Atom Z3735G. Urządzenia wyceniono na 499 złotych i można je zamawiać w sklepie internetowym producenta.

WOO Antares PAD 841W

Jak może być tani tablet z Windows? Do tej pory miano najtańszego urządzenia tego typu w kraju należało do Allview Wi7 z 7-calowym ekranem, który kosztuje około 300 złotych. Co jednak powiecie na możliwość zakupu podobnego urządzenia w jeszcze niższej cenie? Carrefour obecnie oferuje możliwość nabycia tabletu WOO Antares PAD 841W z Windows 8.1 i dedykowaną klawiaturą za jedyne 249 złotych! Mało tego, bo w tej cenie otrzymujecie także roczny pakiet Office 365 Personal, którego wartość to prawie 200 złotych. Właśnie z tego powodu warto nabyć WOO Antares PAD 841W.

Dell Latitude 12 7000

W trakcie odbywających się w Las Vegas targów CES 2016 firma Dell zaprezentowała nowe hybrydy 2w1 z systemem Windows 10 z serii Latitude 11 5000 oraz 12 7000. Tablety oferują bardzo mocną specyfikację techniczną i będą dostępne w sprzedaży w tym miesiącu.

Huawei MediaPad M2 10

W trakcie wczorajszej konferencji Huawei nie tylko podzieliło się informacjami na temat dostępności Mate 8 poza Chinami. Zaprezentowano również zupełnie nowy tablet – MediaPad M2 10, który ma m.in. 10,1-calowy ekran IPS o wysokiej rozdzielczości oraz wydajny procesor Kirin 930. Urządzenie trafi do sprzedaży w tym miesiącu, w cenie od 349 dolarów.

Samsung Galaxy TabPro S

Plotki na temat nowego tabletu Samsunga z systemem Windows krążyły po sieci już od dawna. Urządzenie w zeszłym roku doczekało się stosownych certyfikatów od Wi-Fi Alliance czy Bluetooth SIG. Jego zbliżająca się premiera była więc przesądzona. Dziś w nocy Samsung przerwał milczenie i oficjalnie zaprezentował tablet Galaxy TabPro S w trakcie konferencji, która odbyła się w Las Vegas.

HP Pavilion x2

Firma HP zapowiedziała dziś wiele nowych urządzeń. Wśród nich znalazł się także nowy tablet z systemem Windows 10 i dołączaną klawiaturą – model Pavilion x2, który ma m.in. wyświetlacz klasy IPS o przekątnej 12,1 cala i rozdzielczości 1920 x 1280 pikseli oraz 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Cherry Trail. Urządzenie trafi do sprzedaży na początku przyszłego miesiąca, w cenie od 500 dolarów i będzie rywalizować na rynku o klienta z Surface’ami 3 od Microsoftu.