Dział: Tablety

Mi Pad

Xiaomi po wielkim sukcesie, jaki odniósł jego Mi Pad z pierwszej połowy tego roku, idzie za ciosem i przygotowuje nowy tablet internetowy – model ukrywający się pod nazwą kodową 2014811. Urządzenie pojawiło się w bazie popularnego benchmarku GFXBench, gdzie pozostawiło całkiem sporo informacji związanych ze specyfikacją techniczną. Wiemy już, że nowy tablet od Xiaomi ma mieć nietypowy ekran o przekątnej 9,2 cala i 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 410. Czego jeszcze możemy spodziewać się po tym tablecie?

UT One

Pamiętacie wielkie plany Canonical związane z Ubuntu Touch? Na rynku jakoś niespecjalnie widać urządzenia z tym systemem, ale jednym z pierwszych z nich może być tablet UT One.

Lenovo Yoga Tablet 2 13

Wcześniej w tym miesiącu Lenovo zaprezentowało kilka nowych tabletów z serii Yoga, w tym dwa modele Yoga Tablet 2 z Windows 8.1 z ekranami o przekątnej 8 i 10 cali. Wczoraj natomiast poszerzono tę serię urządzeń o nowy model – Lenovo Yoga Tablet 2 z 13-calowym ekranem. Urządzenie trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu, a jego cenę ustalono w Stanach Zjednoczonych na 699,99 dolarów. Co oferuje nowy Yoga Tablet 2? Przyjrzyjmy mu się z bliska.

TrekStor SurfTab Wintron

TrekStor SurfTab Wintron jest nowym tabletem z Windows 8.1, który na niemieckim rynku można zakupić w kilku różnych konfiguracjach, w cenie od 199 euro.

Tablet Easy Pad

Easy Pad jest nowym tabletem z Androidem 4.4 KitKat, który pojawi się w sprzedaży w listopadzie, a jego cena powinna wynieść około 55 dolarów.

Panasonic Toughpad FZ-B2

Podczas targów ICT w Holandii Panasonic zaprezentował nowy superwytrzymały tablet Toughpad FZ-B2. Urządzenie, działające w oparciu o system operacyjny AndroidTM, jest najbardziej wydajnym i zarazem elastycznym tabletem biznesowym na rynku. Toughpad FZ-B2 uzupełnia ofertę 7-calowych tabletów linii Toughpad, do której należą FZ-M1 i FZ-M1 Value z systemem Windows 8.1.

Apple iPad Air 2

Tablet iPad Air 2 jest urządzeniem, które powinno już być od roku na rynku. To pierwsze wpadło mi do głowy w trakcie oglądania jego prezentacji. Zmiany, które Apple zdecydowało się w nim wprowadzić nie powodują entuzjazmu wśród użytkowników. Czy diabeł tkwi w szczegółach i warto zainwestować w zakup tego tabletu mimo bardzo atrakcyjnej ceny poprzednika? Na wszystkie nurtujące Was pytania zamierzam odpowiedzieć w tej recenzji, zapraszam!

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi