Dział: Tablety

Acer Aspire Switch

Już w przyszłym miesiącu do sprzedaży trafi Acer Aspire Switch 11, który zaprezentowano w trakcie tegorocznych targów IFA 2014. W cenie od 399 euro.

Samsung Galaxy TabPRO 10.1 05

Na stronie Zauba pojawił się nowy, nieznany model tabletu od Samsunga, który ukrywa się pod nazwą kodową SM-T240. Co już wiemy o tym urządzeniu?

Colorovo CityTab Lite 8'' 2.0

CityTab Lite 8” 2.0 jest nowym tabletem w ofercie marki Colorovo. Urządzenie wyceniono na kwotę zaledwie 279 złotych, a co otrzymujemy w zamian?

iPad Mini Retina

Plotki na temat iPada Air 2. generacji krążą po sieci już od wielu miesięcy, a nowych informacji na jego temat dostarcza nam tajwański Commercial Times. Rzekomo Apple zamierza zaprezentować nowego iPada z 9,7-calowym ekranem Retina już w przyszłym miesiącu, a jego masowa produkcja rozpocznie się w tym. Co jednak ciekawe, na nowego iPada mini z 7,9-calowym ekranem być może poczekamy sobie dłużej – do 2015 roku!

Tablet Kobo Arc 10HD

Ofertę przygotował sklep iBood, który specjalizuje się w ofertach jednodniowych. Dziś tablet Kobo Arc 10HD można zakupić w cenie niespełna 750 złotych.

IRU B1003GW

IRU B1003GW jest nową hybrydą z systemem Windows 8.1, którą wyposażono między innymi w 10,1″ ekran oraz dedykowaną klawiaturę.

Pipo Work W4

Firma Pipo przygotowuje się do premiery nowego tabletu z systemem Windows 8.1 – modelu Work W4, który ma kosztować zaledwie 499 juanów!

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi