Dział: Tablety

B-yjpAgWwAEqC8L

Już w trakcie barcelońskich targów MWC 2015 Sony zamierza zaprezentować nowy tablet z serii Xperia. Zdaje się to potwierdzać jeden z tweetów opublikowanych na kanale Sony Xperia na Twitterze.

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro

W pierwszej części Tydzień z tabletem Lenovo Yoga Tablet 2 Pro staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie: czy urządzenie jest w stanie zastąpić laptopa? Natomiast teraz sprawdzamy, jak takie urządzenie sprawdza się w drodze.

Sony Xperia Z4 Tablet

Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym możemy rzekomo obejrzeć tablet Sony – Xperia Z4 Tablet.

Samsung Galaxy NotePRO

Udało nam się dotrzeć do informacji na temat nowego tabletu od Samsunga, który ukrywa się pod nazwą kodową SM-P35x. Jest bardzo możliwe, że mamy tutaj do czynienia z nowym urządzeniem z serii Galaxy Note, które będzie miało ekran o przekątnej około 8 cali.

Samsung SM-T239

Na temat tabletu SM-T239 wspominaliśmy wam już kilka razy, a teraz, za sprawą dokumentów opublikowanych na stronie FCC, możemy go zobaczyć po raz pierwszy na zdjęciach!

Android 5.0 Lollipop dla Nvidia Shield Tablet

NVIDIA nie kazała nam długo czekać na poprawki ostatnich problemów, które wystąpiły w SHIELD Tablet. Uaktualnienie z numerkiem 2.2.1 jest już dostępne do pobrania.

LG G Pad 7.0

Już w przyszłym miesiącu Sprint wprowadzi do oferty pierwszy tablet od LG – model G Pad F 7.0, który będzie można otrzymać za darmo. Oczywiście po podpisaniu umowy na internet mobilny.