Dział: Tablety

Navroad Nexo Mobi

Firma Navroad przygotowała nową propozycję dla wszystkich ceniących sobie mobilność w postaci Nexo Mobi – 6-calowgo phabletu z obsługą dwóch kart SIM.

Tablet Odys WinTab 8

Odys WinTab 8 jest nowym, niedrogim tabletem internetowym z systemem Windows 8.1, który debiutuje na niemieckim rynku. Urządzenie można zakupić już w cenie od 169 euro.

Tablet Alcatel OneTouch Pop 7

Alcatel zaprezentował tablet OneTouch Pop 7 już na początku tego roku, w trakcie targów CES 2014, a teraz urządzenie doczekało się debiutu w Europie, gdzie zostało wycenione na kwotę 99 euro.

Tablet Huawei MediaPad 7 Youth 2

Huawei, bez większego rozgłosu, wprowadziło do oferty w Indiach nowy tablet – MediaPad 7 Youth 2, który wyceniono na równowartość niespełna 300 złotych.

LG G Pad 10.1

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, LG uruchomiło sprzedaż 10,1-calowego G Pada, który w Stanach Zjednoczonych można zakupić w cenie 249 dolarów.

Asus Transformer Pad TF701T

ASUS uruchomił proces aktualizacji do Androida 4.4 KitKat dla właścicieli Transformera Pada TF701T. Uaktualnienie waży 941 MB i oznaczone jest numerem V11.4.1.17.

Sharp AQUOS Pad SH-06F

Już jutro tablet Sharp AQUOS Pad SH-06F otrzyma uaktualnienie, które wprowadzi na jego pokład wsparcie dla funkcji VoLTE w sieci NTT DoCoMo.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi