Dział: Tablety

iPad mini 3

Za nami prezentacja nowych iPadów. W czwartek większość uwagi poświęcono jednak 9,7-calowemu iPadowi Air 2. generacji, który doczekał się, względem poprzedniej odsłony tabletu, znacznie więcej udoskonaleń niż model z 7,9-calowym ekranem. Czy to oznacza, że iPad mini traktowany jest po macoszemu? Niekoniecznie, bo Apple wiąże z tym modelem tabletu spore plany, co zdaje się potwierdzać sam Tim Cook, czyli CEO firmy z Cupertino oraz przedstawiciele IHS.

Medion Akoya S6214T

Już 30 października Aldi rozpocznie sprzedaż nowej hybrydy od firmy Medion – modelu Akoya S6214T (MD 99440), który wraz z klawiaturą wyceniono na kwotę 499 euro.

intel_llama_mountain_10

ASUS przygotowuje się do premiery nowego tabletu – Transformera Book T90 Chi. Plany firmy zdradza nam strona organizacji Wi-Fi Alliance, gdzie urządzenie to otrzymało stosowny certyfikat.

ipad-air2-overview-bb-201410

iPad Air 2 właśnie trafia w ręce klientów, którzy zamówili tablet w przedsprzedaży, a tymczasem w zachodnich serwisach poświęconych technologiom pojawiają się pierwsze recenzje tego tabletu. Jak nowego iPada Air oceniają zagraniczni redaktorzy? Odpowiedź znajdziecie w krótkim podsumowaniu dostępnych recenzji.

Goclever Insignia 700 Pro 01

To kolejne urządzenie firmy Goclever, które trafiło do nas na testy. Tym razem, choć niewiele większy, to jednak tablet – model Insignia 700 Pro. Czy urządzenie polskiego producenta okaże się warte zainteresowania? Mamy nadzieję, że na to pytanie odpowie niniejsza recenzja. Zapraszamy do lektury!

Colorfly i898

Firma Colorfly przygotowała nowy tablet internetowy z Windows 8.1 lub Androidem – model i898, który wyposażono między innymi w 8,9-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli.

Acer Aspire Switch

Na niemieckim rynku debiutuje kolejna wariacja tabletu Acer Aspire Switch 10. Tym razem model z modemem 3G, który wyceniono za naszą zachodnią granicą na kwotę 399 euro.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi