Dział: Tablety

Jide Ultra Tablet

Jide Remix Ultra jest ciekawym tabletem, który sfinalizowano dzięki kampanii crowdfundingowej na Kickstarterze. Urządzenie pojawiło się teraz w ofercie brytyjskiego Amazonu.

Samsung Galaxy Tab 4 10.1

Przed nami premiera tabletów z serii Galaxy Tab S2, ale to nie wszystko, co przygotowuje Samsung. W teście Geekbench 3 dostrzeżono jeszcze jeden tablet – Chopin-LTE, który również zapowiada się ciekawie.

big_20150506151025

Eastone Telecommunications wprowadziło do swojej oferty na Tajwanie tablet z motywem Hello Kitty. Wiadomo jednak nie tylko co go ozdabia, ale też co ma w środku.

Tablet HTC Flyer

Plotki na temat nowego tabletu od HTC krążą już od jakiegoś czasu. Teraz, za sprawą strony zauba.com, poznajemy częściową specyfikację tego urządzenia.

Kiano Kid Pad Mini

Kiano Kid Pad Mini jest nowym tabletem przygotowanym z myślą o najmłodszych użytkownikach. Urządzenie wyceniono na 299 złotych, a co otrzymujemy w zamian?

iBall Slide i701

Firma iBall wprowadza do sprzedaży nowy tablet internetowy z systemem Windows 8.1 – model Slide i701, który w Indiach wyceniono na zaledwie 4999 rupii.

Pipo Work-W8

Firma Pipo wprowadza do oferty nową hybrydę i jest nią model Work-W8. Urządzenie na chińskim rynku można zakupić za równowartość mniej niż 1800 złotych.