Dział: Tablety

Samsung Galaxy Tab 3 Kids

Przygotowaliśmy dla was ciekawą promocję, w ramach której tablet Samsung Galaxy Tab 3 Kids możecie zakupić w cenie o 250 złotych niższej od sugerowanej!

Tablet LG V700

LG przygotowuje dwa nowe tablety internetowe – modele V400 i V700, które pojawiły się na stronie komisji FCC. To oznacza, że od ich rynkowej premiery nie dzieli nas już zbyt wiele czasu.

Tablet HORION HaoLiLai

Firma KTC Technology zapowiedziała nowy tablet – HORION HaoLiLai, który wyposażono między innymi we wbudowany modem 3G oraz 8-calowy wyświetlacz klasy IPS.

IconBit Sky 3G Quad tablet

IconBit Sky 3G Quad jest budżetowym tabletem internetowym, ale może pochwalić się wbudowanym modemem 3G z funkcją wykonywania połączeń telefonicznych.

Prestigio MultiPad Thunder 8.0

Serwis ArcTablet opublikował zdjęcia oraz informacje związane ze specyfikacją techniczną nowego tabletu od Prestigio – MultiPad Thunder 8.0.

Samsung Galaxy Tab4 10.1

Nowy tablet internetowy Samsunga pojawił się w ofercie sklepu X-Kom. Urządzenie można zakupić w cenie 1299 złotych za wariant z Wi-Fi lub za 300 złotych więcej za model z LTE.

Nexus 10 2012

Sklep iBood przygotował kolejną promocję z tabletem Nexus 10 w roli głównej. Tym razem urządzenie można zakupić w cenie niespełna 1300 złotych.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi