Dział: Tablety

ASUS ZenPad 3s 10

Niespodzianka. ASUS prawdopodobnie przygotowuje się do premiery najcieńszego tabletu świata. Model ZenPad 3s 10, bo o nim mowa, zostanie zaprezentowany już 12 lipca i ma mieć obudowę o grubości zaledwie 5,32 mm. Jeśli tak, to będzie cieńszy od Samsungów Galaxy Tab S2 o prawie 0,3 mm. ASUS ZenPad 3s 10 ma być tabletem z wyższej półki cenowej i choć jego kompletna specyfikacja techniczna nie jest jeszcze znana, tak dysponujemy już całkiem pokaźną liczbą szczegółów.

Lenovo Tab3 8

Zdaje się, że Chińczycy przygotowują się do premiery tabletu z wyższej półki cenowej. Lenovo TB-8703N dostrzeżono na stronie chińskiej organizacji TENAA, gdzie nie tylko możemy obejrzeć urządzenie na zdjęciach, ale także zapoznać się z jego niemal kompletną specyfikacją techniczną. Lenovo TB-8703N będzie prawdopodobnie odpowiedzią na tablety z serii Samsung Galaxy Tab S2 VE.

Surface 3

Microsoft Surface 3 został zaprezentowany w marcu 2015 roku i po ponad roku od premiery zaczynają pojawiać się braki związane z dostępnością konkretnych konfiguracji sprzętowych w sklepach giganta z Redmond. Czyżby to oznaczało koniec tego urządzenia? Tak, bo Microsoft zamierza zakończyć produkcję tańszego Surface’a już w grudniu tego roku, a więc pewnie zniknie z oferty już na początku 2017 roku.

Franciszek tablet

Papież Franciszek otrzymał w prezencie od Ryana Conklina ciekawe urządzenie. Biblezon Catholic Tablet to sprzęt przeznaczony wyłącznie dla katolików.

ASUS ZenPad S 8.0

ASUS ma już w ofercie kilka różnych tabletów z serii ZenPad i w drodze jest kolejny model – ZenPad S 9.7 Z500M, który ma mieć m.in. 9,7-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości czy 6-rdzeniowy procesor MediaTek MT8176 oraz 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Urządzenie dostrzeżono na stronie komisji FCC, która ujawnia nam całkiem sporo informacji.

Lenovo YOGA 900S

Lenovo pochwaliło się laptopem konwertowalnym YOGA 900S w trakcie targów CES 2016, które odbyły się na początku roku w Las Vegas. Urządzenie doczekało się premiery w naszym kraju, gdzie można je nabyć w cenie od 4999 złotych. YOGA 900S na początku tego roku została zapowiedziana jako najcieńszy laptop konwertowalny. Notebook ma zaledwie 12,8 mm grubości i dzięki obracanemu o 360 stopni ekranowi oferuje kilka różnych trybów pracy. Przyjrzyjmy się Lenovo YOGA 900S z bliska.

Lenovo Yoga

W naszym sklepie Sferis przygotowaliśmy dla was promocję, w ramach której kupując jeden z tabletów Lenovo Yoga możecie liczyć na bezpłatne etui o wartości kilkudziesięciu złotych. Tablety możecie zamawiać już w cenie od 699 złotych.