Dział: Tablety

Microsoft Surface Pro 3

Microsoft, bez większego rozgłosu, wprowadził do oferty nowy, już szósty wariant tabletu Surface Pro 3. Czym nowy tablet różni się od pozostałych?

Dell Venue 8 7840 10

Czerwiec pomału dobiega końca, a więc warto przyjrzeć się z bliska najciekawszym tabletom internetowym, które trafiły do sprzedaży w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Nowych tabletów było naprawdę wiele, ale wśród nich jest kilka perełek, które warto sobie przypomnieć!

Tablet Microsoft Surface 2

Microsoft poszukuje do działu Surface inżyniera, który ma doświadczenie z architekturą ARM. Czyżby firma planowała nowy tablet z procesorem ARM?

Huawei MediaPad T1 (A21L)

Firma Huawei, bez większego rozgłosu, wprowadziła do sprzedaży nowy tablet – MediaPad T1 (A21L) z 9,6-calowym ekranem HD i Snapdragonem 410.

Microsoft Surface 3

Microsoft wprowadził do sprzedaży Surface 3 już na początku maja, ale tylko wersję z Wi-Fi. Co natomiast z modelem z LTE? Sprzedaż Surface’a 3 z modemem powinna ruszyć na dniach, gdyż tablet doczekał się właśnie jednego z ostatnich certyfikatów niezbędnych do wprowadzenia na rynek – od organizacji Global Certyfication Forum.

Onda V919 3G Core M

Chińska firma Onda po raz kolejny odświeża tablet V919 3G. Najnowsza odsłona urządzenia doczekała się implementacji procesora Intel Core M.

Asus ZenPad C 7.0

ASUS opublikował pierwszy film promocyjny poświęcony tabletowi ZenPad C 7.0, który zaprezentowano w trakcie tegorocznych targów Computex w Tajpej.