Dział: Tablety

Sklep Play Google Android

Najlepsze aplikacje na Androida powracają. Pierwszy miesiąc wakacji zakończył się deszczowo-burzowym akcentem mieszanym z nieziemskim upałem — dlatego — dla rozpogodzenia humoru, przedstawiamy wam dziesięć najciekawszych aplikacji dedykowanych systemowi Android, które zdecydowanie powinniście przetestować na własnej skórze i pobrać w tym miesiącu ze Sklepu Play.

Google Pixel 2 Google Pixel XL 2

Google Pixel 2 i Google Pixel XL 2 zostaną zaprezentowane pewnie dopiero za kilka, jak nie kilkanaście miesięcy, a tymczasem oba telefony możemy obejrzeć na renderach 3D, które opracował Steve Hemmerstoffer. Oba telefony będą różnić się między sobą i nie dotyczy to wyłącznie ich rozmiarów. Większy model dostanie ekran z bardzo wąskimi ramkami.

retrofit pakiety ikon

Zmieniacie często wygląd interfejsu użytkownika w swoich smartfonach z Androidem, ale nie macie pomysłu na kolejne modyfikacje? Co powiecie na darmowe pakiety ikon? Jeśli nie macie na to funduszy, z pewnością zainteresują was nowe promocje, w ramach których pakiety ikon będziemy mogli pobierać za darmo. Pospieszcie się jednak. Oferta jest ograniczona czasowo.

Samsung Premium Service Plaza

Samsung otworzył drugie Premium Service Plaza w naszym kraju. Tym razem nowy punkt stanął w Galerii Katowickiej. Podobnie jak w warszawskim centrum, i tutaj możemy nie tylko przyjrzeć się najnowszym sprzętom marki Samsung, ale również naprawić swoje zepsute urządzenia czy zaktualizować oprogramowanie. Punkt będzie otwarty również w niedzielę.

Dell Latitude 7285

Dell Latitude 7285, który miał premierę w trakcie styczniowych targów CES 2017, doczekał się właśnie rynkowego debiutu. To pierwszy tablet 2w1, który wzbogacono o funkcję bezprzewodowego ładowania akumulatora. Dell Latitude 7285 to hybryda z mocnymi podzespołami, dołączaną klawiaturą i systemem Windows 10.

Xiaomi MIUI 9

Xiaomi już od miesięcy przygotowuje nową wersję własnej nakładki na Androida, czyli MIUI 9. Od jej premiery dzieli nas już tylko kilka tygodni. Jeśli uda wam się wytypować datę premiery MIUI 9, to będziecie mieli szansę wygrać smartfona Xiaomi Redmi Note 4. W międzyczasie na oficjalnym kanale firmy na Weibo opublikowano nowy zrzut ekranowy z systemu.

LG G Pad IV 8.0 FHD LTE

LG G Pad IV 8.0 FHD LTE to najnowszy tablet Koreańczyków, który dziś miał oficjalną zapowiedź. Urządzenie będzie dostępne w ofercie operatora LG U+ już od jutra. Tablet ma m.in. 8-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości czy wbudowany modem łączności w sieciach LTE. Nie wiadomo jednak, czy LG G Pad IV 8.0 FHD LTE pojawi się w sprzedaży poza Koreą Południową.