Dział: Tablety

Jolla Tablet

Twórcy Jolla Tablet przekazali kilka interesujących informacji związanych z kampanią prowadzoną na IndieGoGo. Czego możemy się spodziewać?

iPhone-6-ladscape-home-screen-sideway

Apple długo kazało sobie czekać na większe modele iPhone’ów. Te wprowadzono do sprzedaży dopiero dwa miesiące temu i okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę. Klienci są zachwyceni i wręcz je rozchwytują, natomiast sprzedaż iPadów spada. Tymczasem twórcy Pocket przeprowadzili pewną analizę na podstawie wykorzystania aplikacji i okazuje się, że większe iPhone’y, w tym przede wszystkim model 6 Plus, rzeczywiście kanibalizują większych braci, czyli tablety z systemem iOS.

LG Tab-Book_side offset

CNet informuje, że LG przygotowuje własną odpowiedź na Surface od Microsoftu. W postaci tabletu z dołączaną klawiaturą.

Linshof Performance Tablet

Performance Tablet jest tabletem niemieckiej firmy Linshof, który wyposażono w 3 GB pamięci RAM oraz aż 80 GB pamięci na dane.

WinBook TW70

Tablety z Windows są coraz tańsze. I w zasadzie co chwilę możemy przeczytać o modelach w cenie 500, 400, a nawet niespełna 300 złotych. Tymczasem Micro Center proponuje własny, 7-calowy tablet za kwotę 60 dolarów, co daje nam równowartość zaledwie około 200 złotych. Co oferuje to urządzenie i gdzie je można zakupić?

HP Slate 6 Voice Tab II

HP Slate 6 Voice Tab II jest nowym tabletem z funkcją telefonowania, który debiutuje w Indiach. Co oferuje to urządzenie?

ARCHOS 80 Cesium

Portfolio firmy ARCHOS powiększa się o nowy tablet z Windows 8.1 – model 80 Cesium, który trafi do sprzedaży w cenie 149 euro.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi