Dział: Tablety

tablet

Kolejny tydzień dobiega końca, a więc warto przyjrzeć się z bliska najciekawszym informacjom z ostatnich siedmiu dni. Co ciekawego wydarzyło się w tym tygodniu? Sprawdźcie sami!

Microsoft Surface Pro 3

Już w najbliższy piątek przypada Black Friday, a więc amerykański dzień, w trakcie których oferowane są promocje i liczne przeceny. W tym również na urządzenia elektroniczne. W tym czasie producenci obniżają ceny własnych produktów i starają się kusić promocjami. Nie inaczej będzie w przypadku tabletu Surface Pro 3, który zostanie przeceniony nawet o 150 dolarów (w zależności od wariantu). To jednak nie wszystko bo Microsoft obniży jutro także ceny innych tabletów z Windows 8, w tym Nextsbooka 8 czy HP Stream 7.

gold-ipad-3-660x424

Jak to mówią: w wersji na bogato. Co powiecie na możliwość zakupu iPada Air 2. generacji w obudowie z 24-karatowego złota? Ile za taką przyjemność?

Kindle Fire HDX 7

Jeśli przymierzaliście się do zakupu 7-calowego tab;etu Kindle Fire HDX, to być może zainteresuje was oferta przygotowana przez niemiecki Amazon, gdzie urządzenie można zakupić w cenie zaledwie 99 euro.

i.onik-TW8-Windows-8.1-Tablet_01

i.onik TW8 jest nowym tabletem z systemem Windows 8.1 i złączem HDMI, który w Niemczech wyceniono na kwotę zaledwie 99 euro.

Acer Iconia One 8 (B1-810)

Za naszą zachodnią granicą można już zakupić tablet Acer Iconia One 8 (B1-810). Urządzenie wyceniono w Niemczech na kwotę 130 euro.

bq Edison 3

bq Edison 3 jest nowym tabletem, który można zakupić na niemieckim rynku w cenie 209,90 euro. Co oferuje to urządzenie?

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi