Dział: Tablety

Panasonic Toughpad FZ-Y1

Już w przyszłym miesiącu do sprzedaży trafi nowy tablet Panasonic z 20-calowym ekranem 4K – Toughpad FZ-Y1, którego ceny będą zaczynać się od kwoty przekraczającej 10 tysięcy złotych.

Samsung Galaxy Tab S2

Jeśli wierzyć plotkom opublikowanym przez holenderski serwis gsmheldesk, to oficjalna zapowiedź tabletów z serii Samsung Galaxy Tab S2 może odbyć się już 20 lipca (poniedziałek) i wkrótce po tym zostanie uruchomiona ich sprzedaż.

Surface Pro 3

Microsoft cały czas każe nam czekać na tablety z serii Surface Pro 4. Tymczasem serwis Digitimes informuje, że urządzenie trafi do sprzedaży w październiku i możemy spodziewać się procesorów Intel Skylake.

Toshiba Satellite Click 10

Toshiba przygotowuje się do uruchomienia sprzedaży własnej odpowiedzi na Microsoft Surface 3 w postaci hybrydy Satellite Click 10.

Lenovo TAB2 A8-50 all sides

Lenovo przygotowuje nowy tablet, który ma trafić do sprzedaży w listopadzie. Czego możemy spodziewać się po Tablet 2 501LV/502LV?

Tablet Microsoft Surface 2

Wiemy, że tablety z systemem Windows RT nie zostaną uaktualnione do Windows 10. W zamian Microsoft zaoferuje większe uaktualnienie w postaci Windows RT update 3, które zostanie udostępnione we wrześniu.

Panasonic ToughPad FZ-E1 01

Panasonic, czy raczej urządzenia tej firmy, gościły już w recenzjach na łamach naszego vortalu. Ciężkie, pancerne i „wszystkoodporne” tablety, skierowane do wyspecjalizowanych grup odbiorców, łączą w sobie nie tylko odporność na wszelkiego rodzaju działania czynników zewnętrznych, ale i funkcjonalności, których nie brak tradycyjnym urządzeniom segmentu „dachówek”

Niniejszy artykuł poświęcony jest kolejnemu przedstawicielowi linii Toughpad, a który przez producenta zakwalifikowany został do linii tabletów. Czy słusznie? Tego dowiecie się, zaglądając do recenzji.