Dział: Tablety

yoga-tablet-2-pro-projector

Tablety. Coraz więcej osób ma je w domu. Zastanawialiście się jednak, do czego najczęściej służą nam tego typu urządzenia? Jak ich używamy? Do czego najczęściej, a gdzie robimy to rzadziej? Odpowiedź na powyższe pytania przygotowała firma Lenovo, która przeprowadziła badanie wśród użytkowników tabletów. Następnie zebrane dane przedstawiono na infografice, która pokazuje także zastosowania Yoga Tablet 2 Pro z 13-calowym ekranem i pikoprojektorem.

Allview Wi7

Najtańszy w Polsce tablet z systemem Windows 8.1 – Allview Wi7 teraz jest jeszcze tańszy i kosztuje zaledwie 279 złotych!

modecom-freetab-8025-ips-ib2

Nasz sklep internetowy Sferis obniżył cenę tabletu MODECOM z Windows 8.1 – FreeTAB 8025 IPS IB, który teraz można zakupić za 399 złotych.

Lenovo Yoga 3 11

W zeszłym tygodniu wspominaliśmy wam o tym, że Lenovo przygotowuje się do premiery mniejszego laptopa z ekranem dotykowym z serii Yoga 3 – modelu wyposażonego w wyświetlacz o przekątnej 11 cali. Tymczasem w sieci pojawiło się znacznie więcej informacji na temat tego urządzenia, w tym związanych ze specyfikacją techniczną poszczególnych wariantów tabletów, jak i jego cenami za naszą zachodnią granicą. Co przygotowuje Lenovo?

Tablet Dell Venue 7

Firma Dell, która jakiś czas temu powróciła na rynek tabletów z Androidem (ale o tym powrocie za chwilę) przygotowuje nowy tablet internetowy z Androidem 4.4 KitKat – model Venue 10 5050, który został dostrzeżony w bazie benchmarku GFXBench. Urządzenie ma mieć między innymi 10-calowy wyświetlacz oraz czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F (Bay Trail). Co jeszcze wiemy na temat tego modelu tabletu i kiedy się go spodziewać?

iBall Slide 3G Q7218

Slide 3G Q7218 jest nowym tabletem firmy iBall, który debiutuje na indyjskim rynku. Urządzenie wyceniono na kwotę 6499 rupii.

p711a

P711 jest nowym tabletem, który debiutuje w barwach chińskiego operatora China Mobile. Co oferuje to urządzenie?

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi