Dział: Tablety

Chuwi DX1

Zdaje się, że firmie Chuwi spodobała się koncepcja obracanego aparatu z Oppo N1, czego dowodem jest pierwszym tablet Chińczyków z podobnym rozwiązaniem.

iPad mini 2 Touch ID

Bloomberg raportuje, że Apple zamierza w tym roku wprowadzić do oferty iPadów również złoty wariant obudowy tabletu. Do wyboru będą więc trzy wersje kolorystyczne.

Nvidia Shield Tablet

Nvidia Shield Tablet w podstawowej wersji, czyli z 16 GB pamięci na dane i Wi-Fi, trafił do sprzedaży już kilka tygodni temu. Natomiast teraz w kraju uruchomiono również sprzedaż modelu z modemem LTE i 32 GB pamięci na dane. Urządzenie można zakupić w Polsce za 1549 złotych, a więc o 350 złotych więcej niż wersję podstawową.

ASUS VivoTab 8 (M81C)

Jeszcze w tym miesiącu możemy spodziewać się rynkowej premiery tabletu ASUS VivoTab 8 (M81C), który Tajwańczycy zaprezentowali w trakcie targów IFA 2014. Urządzenie dostępne będzie w Europie za 199 euro.

iPad mini 2 Touch ID

Tajwańskie media informują, że Samsung dostarcza dla Apple ekrany dla iPada Air 2. generacji, a wkrótce rozpocznie również wytwarzanie matryc dla 12,9-calowego iPada Pro.

Chuwi V10HD 3G

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Chuwi zaprezentowała nowy tablet z Windows 8.1 – model V10HD 3G, którego obudowę pokryto szkłem.

Alcatel Pop 8S

Alcatel OneTouch Pop 8S doczekał się certyfikatu od GCF (Global Certification Forum), co przybliża go do rynkowej premiery.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi