Dział: Tablety

Samsung Galaxy Tab 4 8.0

Na stronie komisji FCC dostrzeżono nowy tablet Samsunga, który ukrywa się pod nazwą kodową SM-T377(P). To nic innego, jak odświeżony wariant Galaxy Tab 4 8.0 z procesorem Exynos 3475 i lepszymi kamerami.

onda

Onda V820W CH to nowa, tabletowa propozycja chińskiej firmy. Urządzenie ma m.in. 8-calowy ekran IPS oraz procesor Intel Atom x5-Z8300.

8k

Choć rozdzielczość 4K dopiero wkracza na scenę urządzeń przenośnych, Japan Display postanowiło pójść o krok dalej. Firma zapowiedziała prace nad panelem zapewniającym jakość 8K. W akcji będzie można go zobaczyć już w tym tygodniu na targach CEATEC 2015.

JXD Singularity S192

JXD Singularity S192 jest nowym tabletem, który stworzono z myślą o grach. Specyfikacja urządzenia jest konkretna i obejmuje m.in. wydajny procesor Nvidia Tegra K1.

Acer-Predator-8-GT-810 (4)

Zgodnie z zapowiedziami, ACER uruchomił sprzedaż tabletu dla graczy – Predatora 8 GT-810, który dostępny jest na rynku tajwańskim w cenie stanowiącej równowartość 1155 złotych.

Samsung Galaxy Tab 4 7.0

W naszym sklepie internetowym Sferis przygotowaliśmy dla was promocję, w ramach której tablet Samsung Galaxy Tab 4 7.0 kupicie w cenie niższej o 200 złotych.

Office

Microsoft zawarł z Asusem umowę, na mocy której aplikacje z pakietu MS Office będą preinstalowane na smartfonach i tabletach drugiej z wymienionych firm. Tajwańczycy dołączają tym samym do szerokiego grona spółek, które mogą oferować swoim konsumentom Worda, Excela, PowerPointa czy OneNote.