Dział: Tablety

Huawei MateBook

Huawei Matebook jest jednym z konkurentów Surface’a na rynku i jeśli wierzyć plotkom, to w przyszłym roku pojawią się dwie, high-endowe wersje tego tabletu.

Microsoft Surface Pro 4

Microsoft przygotował kolejną promocję z Surface Pro 4 w roli głównej. Komputery można nabyć nie tylko taniej. Przygotowani też ciekawe zestawy z bonusami.

Lenovo Tab3 8

Honor zaprezentował dziś tablet Pad 2, a tymczasem do oferty w kraju trafiają dwa nowe tablety z LTE od Lenovo. Modele Lenovo Tab3 7 oraz Tab3 8, których ceny zaczynają się od 599 złotych. Co oferują nowe tablety Chińczyków? Przyjrzyjmy się im z bliska.

Honor Pad 2

Huawei pochwalił się dziś nowym tabletem pod marką Honor. Model Honor Pad 2 ma m.in. 8-calowy ekran i wbudowany modem 4G/LTE.

Elastyczne ekrany Samsung

Samsung postanowił opatentować nowy pomysł na ciekawe tablety, które mają się zginać i składać. Można by z nich było korzystać na trzy różne sposoby.

Samsung Galaxy TabPro S Gold Edition

Samsung Galaxy TabPro S Gold Edition to najnowsza odsłona tabletu Koreańczyków, który zaprezentowano na początku tego roku. W urządzeniu zwiększono pamięć RAM do 8 GB i zastosowano dysk SSD o pojemności 256 GB.

Samsung Galaxy Tab A

Jeśli wierzyć plotkom, to na początku przyszłego roku zobaczymy nowe tablety Samsung Galaxy Tab S3, które ukrywają się pod nazwami SM-T820 i SM-T825.