Dział: Tablety

ipad-iphone

Za nami wyniki finansowe Apple za zeszły kwartał, które zostały udostępnione wczoraj wieczorem. Jednym z tematów przewodnich, które im towarzyszyły, była rosnąca sprzedaż iPhone’ów i malejąca sprzedaż iPadów. Czy iPad ma jeszcze przed sobą przyszłość? Czy może czas tego gadżetu pomału już przemija? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania.

Dakele 3

iPhone’y 6, które sprzedają się jak ciepłe bułeczki, nie należą jednak do najtańszych smartfonów. Co więc powiecie na klon smartfona Apple, który kosztuje trzy razy mniej niż iPhone 6?

Tablet Microsoft Surface 2

Windows RT. Ktoś z was jeszcze pamięta taki system operacyjny Microsoftu? Z pewnością, a nawet część z was na pewno ma tablet z tym oprogramowaniem. Cóż, w rzeczywistości platforma nigdy nie odniosła na rynku większego sukcesu i nawet zrozumiał to sam gigant z Redmond. Świadczy o tym chociażby zakończenie produkcji tabletu Surface 2, który na rynku debiutował jesienią 2013 roku. Urządzenie to było jednym z ostatnich tabletów z Windows RT i zdaje się, że nowych już nie zobaczymy…

Sony Xperia Z3 Tablet Compact 04

Sony coś niespecjalnie ma ostatnio szczęście na rynku urządzeń mobilnych. To oznacza dla firmy zmiany, które niestety zakończą się zwolnieniami pracowników. Do marca 2016 roku pracę ma stracić tysiąc osób.

Gewinnsparen-Samsung-Galaxy-Tab-S-mit-100-euro-Cashback-1032x653

W Niemczech uruchomiono promocję na tablety z serii Galaxy Tab S, w ramach której można otrzymać 100 euro zwrotu po zakupie jednego z modeli.

Mobie Tablet

Mobie jest serią nowych tabletów, które już za kilka miesięcy trwa do sprzedaży. Urządzenia zostaną wyposażone w dwa systemy, pomiędzy którymi będzie można się przełączać.

RuggON Rextorm

RuggON Rextorm nie jest zwykłym tabletem z Windows, ale urządzeniem zaprojektowanym z myślą do pracy w trudnych warunkach.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi