Dział: Tablety

Tablety internetowe

W Polsce aktualnie przeżywamy boom na tablety internetowe. Tymczasem sytuacja na zachodnich rynkach zaczyna wyglądać nieco inaczej. Wzrost sprzedaży nie jest już tak wielki, jak oczekują tego producenci, a część z nich notuje spadki. Potwierdza to CEO Best Buy – Hubert Joly, który stwierdza, że sprzedaż tabletów jest słaba. Szef firmy wierzy, że w sytuacji tej własną szansę mogą wykorzystać ponownie komputery. Skąd wynika mniejsze zainteresowanie tabletami? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

Nexus 7 - biały

Jeśli przymierzaliście się do zakupu białego Nexusa 7 (2013 z modemem LTE), to mamy dla was ciekawą ofertę. Sklep ElektronicznySwiat.pl oferuje to urządzenie w cenie zaledwie 1099 złotych!

Etui dla iPada Air 2

Nie od dziś wiemy, że iPad Air 2. generacji ma mieć przycisk Touch ID znany nam z iPhone’a 5s. Zdaje się, że jego obecność potwierdził jeden z chińskich producentów akcesoriów dla tabletów Apple.

Modbook Pro X

Na Kickstarterze uruchomiono ciekawą kampanię, która ma pomóc sfinalizować prace nad projektem Modbook Pro X, który jest tabletem bazującym na 15″ MacBooku Pro z ekranem Retina.

ASUS Transformer Book T100TAF

ASUS przygotowuje się do wprowadzenia kolejnego wariantu hybrydy Transformer Book T100. Tym razem tańszego modelu, którego cena nie przekroczy 300 euro.

livefan-pad-600x388

Do sieci wyciekło zdjęcie nowego tabletu Livefan, który wkrótce trafi do sprzedaży. Co wiemy na temat tego urządzenia?

iPad 1. generacji

Ofertę promocyjną przygotował sklep iBood. Warto jednak już na samym początku wspomnieć o fakcie, iż mamy tutaj do czynienia z produktem odnowionym.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi