Dział: Tablety

Haier HaierPad W81

Firma Haier zapowiedziała nowy tablet w ofercie – HaierPad W81. Tym razem model wyposażony w 8-calowy wyświetlacz i system Windows 8.1, który wyceniono na 199 euro.

Samsung Galaxy Tab 3 8.0

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników tabletu Galaxy Tab 3 8.0 z modemem LTE z sieci Plus. Operator uruchomił dla was proces aktualizacji do Androida 4.4.2 KitKat.

ASUS Transformer Book T100TA

W kraju pojawiły się nowe warianty hybrydy ASUS Transformer Book T100TA – w czerwonej i białej obudowie, których ceny zaczynają się od 1699 złotych.

Tablety internetowe

Z najnowszego raportu IDC wynika, że Apple spadło w Indiach na trzecie miejsce na rynku tabletów w Indiach. Na korzyść firmy… Micromax!

ASUS Transformer Book T100TAF

Sferis uruchomił ofertę promocyjną na ASUSa Transformera Book T100TA, którego można zakupić w cenie niższej o 100 złotych.

Tablet Asus MeMO Pad 7 ME176C

Jeśli wierzyć plotkom, to ASUS przygotowuje nowy tablet z serii MeMo Pad – model ME70CX, którego cena nie ma przekroczyć 99 dolarów.

PocketBook SURFpad-4_M

W dniach 5-10 września, podczas Międzynarodowych Targów Elektroniki Użytkowej IFA 2014 na stoisku firmy PocketBook powieje wielkim światem. Producent zaprezentuje nowy, ekskluzywny czytnik oraz linię tabletów z ośmiordzeniowymi procesorami.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi