Dział: Tablety

Xiaomi MiPad

Do sieci wyciekło kilka nowych zdjęć tabletu od Xiaomi, o którym plotki pojawiają się w sieci już od wielu miesięcy. Całkiem możliwe, że urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane już 23 kwietnia w Pekinie!

0506_does_your_child_need_a_tablet_768x432_con_main

Nie ukrywajmy, ale tablety internetowe i dzieci budzą od dawna liczne kontrowersje. Część osób twierdzi, że tego typu urządzenia przyspieszają rozwój dziecka. Inni z kolei stwierdzają, że jest wręcz przeciwnie i tablety przyczyniają się do ograniczania naszych pociech. Zarówno w aspekcie fizycznym, jak i umysłowym. Z najnowszego badania AVG Digital Danies wynika, że tablety rzeczywiście źle wpływają na najmłodszych. Do tego stopnia, że dzieci w wieku kilku lat mają problemy z budowaniem klocków Lego lub z wiązaniem sznurowadeł!

Tablet Nokia Lumia 2520

Nokia wstrzymała sprzedaż tabletu Lumia 2520 na terenie krajów europejskich. Okazuje się, że ładowarka dołączana do urządzenia może powodować problemy.

Samsung Galaxy Note 10.1

Dobra wiadomość dla wszystkich właścicieli Samsunga Galaxy Note 10.1 Edycja 2014. Producent uruchomił dlatego modelu proces aktualizacji do Androida 4.4 Kit Kat!

CUBE U39GT

Firma Cube wprowadza do oferty nowy tablet internetowy, który wyposażono w mocne podzespoły, a jego cena została ustalona na kwotę stanowiącą równowartość zaledwie około 400-500 złotych.

Crystal Audio Tab 72-2

Crystal Audio Tab 72-2 jest rzeczywiście tanim tabletem internetowym, ale jego specyfikacja techniczna pozostawia naprawdę sporo do życzenia.

Nokia Tablet

Nokia wprowadziła do oferty swój pierwszy tablet w zeszłym roku. Co ciekawe, jeszcze kilkanaście lat temu prototypowe urządzenie Finów wyglądało zupełnie inaczej niż Lumia 2520.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi