Dział: Tablety

Lenovo Tab3 8 Plus

Lenovo Tab3 8 Plus jest nowym, jeszcze niezapowiedzianym oficjalnie tabletem Chińczyków, który wkrótce powinien trafić do sprzedaży.

samsung-note-5-s6-edge-Plus-tablet-teaser

Samolot linii Delta lecący z Detroit do Amsterdamu lądował awaryjnie w Manchesterze. Przyczyną zdarzenia był płonący tablet firmy Samsung.

HTC Nexus 9

Wczoraj wspominaliśmy wam, że Google przygotowuje system Andromeda łączący Chrome OS z Androidem. Okazuje się, że oprogramowanie testowane jest Nexusie 9.

Android 7.0 Nougat

Sony już miesiąc temu ujawniło listę Xperii, które dostaną aktualizację do systemu Android 7.0 Nougat. Pytanie tylko: kiedy? Odpowiedzi udziela XperiaBlog.

Samsung Galaxy Tab S 8.4 03

Dobra wiadomość dla użytkowników tabletu Samsung Galaxy Tab S 8.4 Wi-Fi (SM-T700). W kraju pojawiło się uaktualnienie do systemu Android 6.0.1 Marshmallow.

Goclever Quantum 2 960 Mobile

Poznaniacy pochwalili się dziś nowym tabletem z dual SIM – modelem Goclever Quantum 2 960 Mobile, który wyceniono na zaledwie 399 złotych.

Huawei MateBook

iPady często biorą „gościnny” udział w reklamach Microsoftu i jego Surface’ów. Huawei też postanowiło wykorzystać tablet Apple’a we własnej reklamie.