Xiaomi Redmi 5 i Redmi 5 Plus na nowym zdjęciu ze specyfikacją

Dritone, 2017-12-06 15:59
0

Xiaomi Redmi 5 i Redmi 5 Plus zostaną pokazane już jutro. Tymczasem na chińskim Weibo opublikowano nowe zdjęcie, na którym widać oba telefony. Są też najważniejsze informacje o specyfikacji technicznej, które w zasadzie poznaliśmy już wcześniej. Teraz to już jedynie potwierdzenie szczegółów, których nie dochowano do premiery.

Xiaomi Redmi 5 Plus cena Aliexpress

Redmi 5 i Redmi 5 Plus zobaczymy jutro. Xiaomi już przekazało, że debiut odbędzie się dokładnie 7 grudnia. Niedługo po tym, bo 12 grudnia, ma ruszyć sprzedaż. Tymczasem telefony są obiektem nowego przecieku. Na niespełna 24 godziny przed planowaną premierą.

Xiaomi Redmi 5 i 5 Plus widoczne są na poniższym zdjęciu. Fotka pojawiła się w serwisie Weibo i nie mamy powodów, aby podważać jej autentyczność. Telefony nie są w pełni widoczne, ale widać ich ekrany o proporcjach 18:9. Zresztą, taka informacja jest też widoczna bezpośrednio na panelach. Mniejszy model ma 5,7-calowy ekran, a większy o przekątnej 5,99 cala. Następnie mamy informacje o czasie pracy na baterii w trybie czuwania. Redmi 5 Plus ma “wytrzymać” nawet 17 dni, a mniejszy smartfon do 13 dni.

Xiaomi Redmi 5 Plus specyfikacja

Xiaomi Redmi 5 Plus dostanie procesor Qualcomm Snapdragon 625, a w mniejszym modelu będzie to Snapdragon 450. Potwierdzają się więc wcześniejsze plotki na ten temat. Ostatnią informacją, którą widać na zdjęciu, jest matryca aparatu. W obu smartfonach będzie to kamera z sensorem 12 Mpix.

Xiaomi Redmi 5 ma być dostępny w cenie od zaledwie 699 juanów (mniej niż 400 złotych), a większy od 1299 juanów (700 złotych). Premiera już jutro. Wtedy poznamy wszystkie szczegóły. Dane techniczne oparte na dotychczasowych przeciekach znajdziecie poniżej.

Xiaomi Redmi 5 – dane techniczne

Xiaomi Redmi 5 Plus – dane techniczne

źródło: Weibo

The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni funkcję redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Android · Smartfony · Xiaomi · · · · · · · · · ·