Sony zapowiada Androida 4.4 Kit Kat dla Xperia Tablet Z

Marcelina Poznańska, 2013-11-07 17:08
1

Sony Xperia Tablet Z

Sony obiecało i słowa dotrzymało. Japończycy zdradzili dziś własne plany związane z aktualizacjami do Androida 4.3 oraz 4.4. Co ciekawe, obie wersje systemu otrzyma również tablet Xperia Tablet Z.

Przeczytaj koniecznie >> Android 4.4 Kit Kat – kiedy i kto się na niego załapie?

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Sony dosłownie przed chwilą ujawniło własne plany związane z aktualizacją do nowszych wersji Androida dla wybranych urządzeń i tak następujące wersje systemu trafią z czasem na wymienione smartfony i tablety:

  • Android 4.3 Jelly Bean – tę wersję systemu otrzymają użytkownicy Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia SP, Xperia Z Ultra, Xperia Z1, Sony Xperia T, Xperia TX, Xperia V oraz tabletu Xperia Tablet Z. Z informacji ujawnionych przez Sony wynika, że proces aktualizacji rozpocznie się już w przyszłym miesiącu, ale dokładne detale nie są znane;
  • Android 4.4 Kit Kat – na to wydanie systemu poczekamy nieco dłużej, ale wiemy już, że Sony zamierza je udostępnić użytkownikom następujących urządzeń Xperia Z, Xperia ZL, Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra i Xperia Z1. Kiedy? Tego nie wiemy, ale dopiero w przyszłym roku. Jest jednak całkiem możliwe, że na uaktualnienie do Kit Kat z czasem załapią się również inne urządzenia, gdyż Sony dodało, że wymienione wyżej są tylko pierwszą falą.

Tak więc pozostaje nam czekać i uzbroić się w cierpliwość!

Źródło: Sony

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
  • Gość

    O! Wiedziałem, że zakup Xperia Tablet Z był dobrym pomysłem, a szajsungowcy niech patrzą i płaczą. Hahaha