Udostępnij
Tweetnij

iPhone: wyłączamy wszystkie wibracje

Chcąc wyciszyć dźwięki naszego urządzenia z iOS, domyślnie uruchamiamy jego wibracje. Co jednak, gdy korzystając z inteligentnych opasek oraz zegarków chcemy pozbyć się również tej formy powiadomień?

Chcąc wyciszyć dźwięki naszego urządzenia z iOS, domyślnie uruchamiamy jego wibracje. Co jednak, gdy korzystając z inteligentnych opasek oraz zegarków chcemy pozbyć się również tej formy powiadomień?

Korzystając z niezwykle popularnych inteligentnych opasek oraz zegarków, takich jak MiBand oraz Apple Watch, często możemy spotkać się z sytuacją, w której najpierw zostaniemy poinformowani poprzez wibracje w kieszeni, że dostaliśmy nową wiadomość, a następnie poczujemy informacje o nowych interakcjach w urządzeniu na nadgarstku. Aby wyzbyć się tego uciążliwego problemu, należy wyłączyć wibracje w samym smartfonie, co nie należy do najprostszych procesów w świecie Apple. Z tego też powodu przedstawiam wam prostą metodę kompletnego wyciszania waszego iPhone’a, iPada oraz iPoda Touch. Zaczynajmy!

Jak wyłączyć wibracje w urządzeniach korzystających z systemu iOS?

1. Uruchom Ustawienia urządzenia.IMG_0859
2. 
Przejdź do Ogólne.IMG_0861
3. 
Dotknij opcję Dostępność.IMG_0863
4. 
Przewijając ekran w dół, wybierz kategorię Wibracja i włącz bądź wyłącz funkcję.IMG_0865Co ciekawe, sztuczka ta może być wykorzystana w każdym iUrządzeniu, również w starszych wersjach systemu iOS.

Źródło: PhoneArena

Rafał Kurczyński

Dwudziestotrzyletni kreatywny i artystycznie uzdolniony maniak Twittera, który bardziej od technologii kocha jedynie rocka i pisanie. Felietonista z wyboru. Poeta po godzinach.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij