Udostępnij
Tweetnij

Wznowiono prace nad Baldur’s Gate Enhanced Edition 2

Szef Beamdog – Trent Oster poinformował na Twitterze, że jego studio wznowiło prace związane z odświeżeniem gry Baldur’s Gate Enhanced Edition 2, które wstrzymano jakiś czas temu w wyniku problemów z Atari.

Baldur's Gate Enhanced Edition dla iPada

Szef Beamdog – Trent Oster poinformował na Twitterze, że jego studio wznowiło prace związane z odświeżeniem gry Baldur’s Gate Enhanced Edition 2, które wstrzymano jakiś czas temu w wyniku problemów z Atari.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje gier na tablety

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W czerwcu pierwsza część gry Baldur’s Gate Enhanced Edition – w wyniku nieporozumień z firmą Atari – została wycofana ze sprzedaży. Niedawno tytuł powrócił do App Store, a więc konflikt został zażegnany. W międzyczasie zawieszono również prace związane z odświeżeniem sequelu gry, czyli Baldur’s Gate 2. Teraz z kolei Trent Oster – szef Beamdog poinformował, że prace nad tym tytułem zostały wznowione.

Nie wiemy niestety, jak bardzo przerwa odbije się na opóźnieniu premiery gry. Wcześniej Beamdog zamierzał wprowadzić Baldur’s Gate Enhanced Edition 2 do sprzedaży przed końcem lata tego roku, ale obecnie jest to już mało prawdopodobne. Pamiętajmy również, że użytkownicy tabletów z Androidem do tej pory nie doczekali się pierwszej części gry.

Źródło: Twitter

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij