Udostępnij
Tweetnij

GTA 3 trafi również na starsze urządzenia z iOS

Kilka dni temu pisaliśmy o zapowiedzi Grand Theft Auto 3 na urządzenia z systemem iOS i wymaganiach co do dwurdzeniowego procesora A5. Okazuje się, że (tak jak przypuszczałem) są to prawdopodobnie wymagania marketingowe, a nie techniczne.

Grand Theft Auto 3Kilka dni temu pisaliśmy o zapowiedzi Grand Theft Auto 3 na urządzenia z systemem iOS i wymaganiach co do dwurdzeniowego procesora A5. Okazuje się, że (tak jak przypuszczałem) są to prawdopodobnie wymagania marketingowe, a nie techniczne.

Serwis Kotaku uzyskał potwierdzenie od firmy Rockstar, że GTA 3 trafi w przyszłości również na starsze (czyli jednordzeniowe) urządzenia z iOSem. To dobra wiadomość dla posiadaczy pierwszego iPada i iPhone 4 (a może nawet 3GS), aczkolwiek wciąż nie wiadomo o jak odległej przyszłości mowa.

Przy okazji zapraszam do obejrzenia krótkiego nagrania, na którym możemy (mniej więcej) zobaczyć jak Grand Theft Auto 3 prezentować się będzie na iPadzie 2.

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij