Udostępnij
Tweetnij

Gry na konsolę Nvidia Shield w przecenie

Na liście znalazło się wiele bardzo ciekawych pozycji, takich jak Doom 3: BFG czy Portal.

Portal

Na liście znalazło się wiele bardzo ciekawych pozycji, takich jak Doom 3: BFG czy Portal.

Jesteście szczęśliwymi posiadaczami konsoli Nvidia Shield? To z pewnością ucieszy Was fakt, że teraz w ramach promocji pobierzecie kilka ciekawych gier za połowę ceny. I to nie byle jakich gier. Na liście znalazły się Portal, Half-Life 2, Half-Life: Episode One, Half-Life: Episode Two, Pix the Cat, Contrast, Q.U.B.E.: Director’s Cut oraz Doom 3: BFG.

Jeśli zatem macie ochotę zapełnić sobie swoją konsolę niezwykle ciekawymi pozycjami, możecie udać się do Sklepu Play na zakupy. Za Pix the Cat, Q.U.B.E.: Director’s Cut, Half-Life 2, Portal oraz Doom 3: BFG zapłacimy około 22 zł. Cena może się różnic jedynie o kilkadziesiąt groszy. Najdroższy będzie Contrast. Koszt gry w Sklepie Play wynosi w cenie promocyjnej 34,50 zł.Dwa odcinki Half-Life 2 zakupy za to za 18,37 zł. Promocja jest, oczywiście, ograniczona czasowo, tak więc radzimy pospieszyć się z pobieraniem.

playstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij