Udostępnij
Tweetnij

iPhone SE Plus 5G i Apple iPad Air 5 certyfikowane

iPhone SE 5G Plus i iPad Air 5 to dwa nadchodzące produkty, które Apple ma zaprezentować wiosną 2022 r. Ich debiut jest coraz bliżej. Świadczy o tym fakt, że firma certyfikuje oba urządzenia. Skąd to wiemy? Smartfon iPhone SE Plus 5G oraz iPad Air 5 zostały dostrzeżone na stronie urzędu EEC pod różnymi nazwami kodowymi.

iPhone SE Plus 5G to smartfon, który do tej pory znany nam był pod nazwą z dopiskiem 3 w nazwie. Wraz z nim Apple zamierza zaprezentować tablet iPad Air 5, który również w ostatnim czasie jest obiektem wielu przecieków. Premiera obu urządzeń musi być bardzo blisko. Świadczy o tym certyfikacja tych sprzętów.

kiedy Apple iPad Air 5 Pro 2022 plotki przecieki iPhone SE Plus 5G

Apple już certyfikuje smartfona iPhone SE Plus 5G i tablet iPad Air 5. Dostrzeżono je na stronie urzędu EEC. Pierwsze urządzenie ukrywa się pod nazwami A2595, A2783 i A2784. Natomiast drugie to A2588, A2589, A2591, A2696, A2757, A2759, A2761, A2766 oraz A2777. Coś więc jest na rzeczy.

Apple iPhone SE Plus 5G i iPad Air 5 w marcu lub kwietniu

Plotki mówią o tym, że najbliższa konferencja Apple odbędzie się w marcu lub kwietniu. Dokładny termin nie jest jeszcze znany, ale to właśnie wtedy zostaną zaprezentowane iPhone SE Plus 5G oraz iPad Air 5. Do debiutu pozostało więc niewiele czasu. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej szczegółów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij