Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.1.2 w nowej wersji dostępny dla iPhone’ów, ale…

iOS 12.1.2 został udostępniony przez Apple dosłownie kilka dni temu. Co jednak ciekawe, ta aktualizacja dla iPhone’ów i iPadów doczekała się nowej wersji. Jej build to 16C104, czyli lekko zmieniony względem tego sprzed kilku dni. Nie wiadomo jednak, czym ta wersja iOS 12.1.2 różni się od pierwotnego wydania.

iOS 12.1.2 miał premierę wcześniej w tym tygodniu. Teraz Apple zdecydowało się na udostępnienie nowej wersji tego oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów. Nowy build oznaczony jest ciągiem znaków 16C104. Poprzedni to 16C101. Czym różni się ta poprawiona wersja systemu od oryginału?

Odpowiedź na to pytanie nie jest znana, ale możemy założyć, że iOS 12.1.2 build 16C104 zawiera tylko jakieś pomniejsze poprawki, które Apple zdecydowało się nanieść. Nowych funkcji względem aktualizacji udostępnionej w zeszłym tygodniu tutaj nie znajdziemy. To pomniejsze uaktualnienie oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów, które nie wprowadza większych zmian.

iOS 12.1.2 zawiera poprawki związane z działaniem eSIM na iPhone’ach Xs, Xs Max oraz XR, które to jako jedyne wspierają tą technologię. Co jednak bardzo ważne, Apple wprowadziło tam też zmiany w oprogramowaniu w związku z przegraną z Qualcommem w Chinach. To zaowocowało zakazem sprzedaży wybranych telefonów z logo nadgryzionego jabłuszka. Poniżej możecie zobaczyć, jak zmieniły się pewne animacje.

Apple iOS 12.1.2 build 16C10 co nowego iPhone

iOS 12.1.2 build 16C104 tylko dla tych iPhone’ów, gdzie wcześniej aktualizacja nie była zainstalowana

Aktualizacja iOS 12.1.2 oznaczona ciągiem znaków 16C104 nie będzie dostępna na tych iPhone’ach, na których zainstalowano to uaktualnienie wcześniej. Pojawi się jedynie na nieuaktualnionych sprzętach, co warto mieć na uwadze. Obecnie Apple testuje już kolejną aktualizację oznaczoną numerkiem 12.1.3. Jej premiera pewnie odbędzie się dopiero w styczniu.

Przeczytaj także: AirPods – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: Macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij