Udostępnij
Tweetnij

iPhone X i MacBook Pro 13″ z problemami. Apple uruchamia program naprawy

iPhone X i MacBook Pro 13″ 2017 to dwa urządzenia, dla których Apple ogłosiło nowy program naprawy. W pierwszym przypadku doszukano się problemów z reakcją ekranu na dotyk. iPhone X może reagować nieprawidłowo. W przypadku MacBooka Pro znaleziono problemy z dyskami SSD. Apple dokona w obu przypadkach naprawy za darmo.

Apple ogłosiło nowy program naprawy. Tym razem dla dwóch urządzeń. Pierwszym jest iPhone X, a drugim MacBook Pro 13″ 2017 bez paska Touch Bar. Akcja serwisowa zostanie przeprowadzona za darmo bez opłat. Zobaczmy, co warto wiedzieć i jakie dokładnie urządzenia się kwalifikują.

Program naprawy smartfona iPhone X

Apple doszukało się w smartfonach iPhone X problemów z ekranem. Związane są one z modułem odpowiedzialnym za obsługę dotyku. W wybranych przypadkach ekran lub jego część może nie reagować prawidłowo na dotyk. Naprawa zostanie dokonana za darmo. W tym przypadku nie ma jednak możliwości sprawdzenia urządzenia po numerze seryjnym. Należy udać się z iPhone’em do autoryzowanego punktu serwisowego, gdzie sprzęt zostanie sprawdzony na miejscu. Naprawy będą dokonywane maksymalnie przez trzy lata od daty pierwotnego zakupu telefonu.

Apple MacBook Pro 13" 2017 bez paska Touch Bar program naprawy iPhone X akcja serwisowa

Program naprawy laptopa MacBook Pro 13″ 2017 bez paska Touch Bar

Drugi program naprawy dotyczy laptopów MacBook Pro 13″ z 2017 roku. Dokładnie wersji bez paska Touch Bar. W komputerach występują wadliwe dyski SSD o pojemności 128 lub 256 GB. Problem może spowodować utratę danych lub uszkodzenie nośnika. Dotyczy to notebooków sprzedanych pomiędzy czerwcem 2017 roku i czerwcem 2018 roku. Chcąc sprawdzić, czy wasz komputer kwalifikuje się do naprawy, musicie udać się pod ten adres. Po wpisaniu numeru seryjnego MacBooka wszystko będzie jasne. Program obowiązuje przez trzy lata od daty sprzedaży komputera.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z października

źródło (2), fot.: iFixit

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij