Udostępnij
Tweetnij

Konferencja Apple Special Event: gdzie i jak oglądać live stream z Nowego Jorku?

iPad Pro 2018 oraz nowe komputery Mac Mini i MacBook były obiektami wielu przecieków. Zobaczymy je w trakcie specjalnej konferencji Apple Special Event, która odbędzie się w Nowym Jorku. Oczywiście, będzie live stream na żywo. Podpowiadamy, gdzie i jak oglądać dzisiejsze wydarzenie firmy z Cupertino, które odbędzie się na Brooklynie.

Apple pokaże oficjalnie światu tablety iPad Pro 2018 już dziś w Nowym Jorku po godzinie 15:00 naszego czasu. Na konferencji zobaczymy także nowe komputery Mac Mini i tańszego MacBooka oraz ołówek Apple Pencil 2. Niedługo po wydarzeniu zostaną także udostępnione aktualizacje do iOS 12.1, macOS 10.14.1, watchOS 5.1 i tvOS 12.1.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo. To oznacza, że będzie je mógł obejrzeć każdy zainteresowany pod tym adresem. Pod warunkiem, że zostaną spełnione pewne wymagania, a te przedstawiają się następująco.

  • iPhone, iPad lub iPod touch z Safari i systemem iOS 10.0 lub nowszym
  • Komputer Mac z Safari i macOS 10.12 lub nowszą wersją
  • Komputer z Windows 10 i Microsoft Edge
  • Apple TV 2. generacji lub nowsze

konferencja Apple special event gdziei jak oglądać live stream nowy iPad Pro 2018

Jak nietrudno zauważyć, na sprzętach firmy z Cupertino i komputerach z Windows 10 nie stanowi to większego problemu. Co jednak zrobić, aby obejrzeć wydarzenie na urządzeniach z Androidem lub starszą wersją Windows? Na szczęście, jest na to sposób.

W ten sposób obejrzysz live stream z konferencji Apple z iPad Pro 2018 na Androidzie i Windows

Do niedawna było tak, że live stream z konferencji Apple na starszych wersji Windows lub na Androidzie był dostępny do odtworzenia poprzez specjalny link, który można było uruchomić na przykład w VLC. Te czasy odeszły w niepamięć. Nowe iPady Pro 2018 i inne produkty będzie mógł obejrzeć dziś każdy zainteresowany. Wystarczy tylko mieć aktualną wersję przeglądarki Chrome lub Firefox.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Tak go dodasz we własnym telefonie

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij