Udostępnij
Tweetnij

Kuo: Apple Car i okulary AR przyszłością firmy z Cupertino

Apple, jak twierdzi analityk z TF International Securities, Ming-Chi Kuo, ma przed sobą świetlaną przyszłość. Analityk uważa, że w najbliższej przyszłości będziemy mogli zobaczyć okulary do rozszerzonej rzeczywistości od tej firmy. Co więcej, jak mówi Kuo, należy się spodziewać nowego, inteligentnego samochodu – Apple Car.

Apple ma wiele projektów w zanadrzu. Znany analityk, Ming-Chi Kuo, który obecnie pracuje dla TF International Securities, wierzy jednak, że przyszłość firmy będzie zależała między innymi od wydania okularów AR i Apple Car. Kuo twierdzi, że wspomniany samochód pojawi się kiedyś w latach 2023-2025.

Analityk twierdzi, że powody dla wprowadzenia na rynek Apple Car są cztery. Po pierwsze, rynek samochodów uległ nieco stagnacji i pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na odświeżenie aut. Po drugie – technologia Apple mogłaby redefiniować rynek samochodowy. Po trzecie – dział usług firmy z Cupertino wzrósłby dzięki technologii dla aut. I po czwarte – jak twierdzi Kuo, firma jest najlepiej w stanie połączyć dzisiejszą technologię oraz sprzęt użytkowy niż obecni konkurenci w branży.

Apple CarPlay okulary AR Apple Car

Apple pokaże okulary AR w 2020 roku

Apple ma zamiar, jak twierdzi Kuo, stworzyć również specjalne okulary do rozszerzonej rzeczywistości. Projekt AR ma, jak twierdzi analityk, pojawić się w okolicach 2020 roku. Jeśli wierzyć plotkom o tym, że pracownicy firmy mieli problemy z implementacją ARKit do okularów AR, miałoby to sens. Kuo nie wdaje się jednak w szczegóły projektu. Twierdzi przy tym, że wspomniana firma wciąż będzie rozwijać dział usług i sprzętu.

Firma z Cupertino odnotowała ostatnio kolejny wzrost w dziale usług. Mówi się już o 31-procentowym wzroście przychodu, który teraz wynosi 9 miliardów dolarów. Nic dziwnego zatem, że Kuo wciąż stawia na wysoki wzrost w tym dziale.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij