Udostępnij
Tweetnij

Skończyło ci się miejsce w iCloud? Apple da ci miesiąc za darmo

iPhone X i inne sprzęty mają ograniczoną ilość pamięci wbudowanej, której jednak nie można rozszerzyć przez kupowane w sklepach karty pamięci. Apple oferuje zatem możliwość korzystania z iCloud. Tutaj liczba GB jest również śmiesznie mała. Wynosi jedynie 5 GB. Firma oferuje jednak 50 GB za niewielką opłatą. Teraz opcja będzie dostępna za darmo przez miesiąc.

iPhone X czy inne sprzęty od Apple robią świetne zdjęcia i wideo. Jest z nimi jednak mały problem. Fotografie dobrej jakości nie ważą mało. Jeśli mamy mało pamięci w swoim urządzeniu, nie możemy jej rozszerzyć kartą, jak w przypadku sprzętów z Androidem. Jest jednak sposób na rozszerzenie jej w inny sposób. Teraz firma z Cupertino oferuje nam miesięczny, darmowy okres próbny dla iCloud.

Apple gwarantuje 5 GB darmowej pamięci w usłudze iCloud, co jest jednak śmieszną liczbą w dobie dzisiejszych aparatów i jakości zdjęć. Firmie można, oczywiście, zapłacić haracz i wtedy liczba GB zostanie zwiększona do 50. Istnieją także opcje 200 GB i 2 TB, które są jednak znacznie droższe. Teraz firma oferuje darmowy miesiąc usługi.

Użytkownicy mówią, że Apple chce wykorzystać nieuwagę przy subskrybowaniu iCloud na ich iPhone’ach

Użytkownicy jednak nie są zadowoleni. Wypominają Apple że to nie powinno być tak rozwiązane. Jak twierdzą, firma z Cupertino chce po prostu, aby użytkownicy, podobnie jak ma to miejsce z innymi usługami, zapisali się do subskrypcji. Później, kiedy minie miesięczny czas na wykonywanie usługi, mogą po prostu zapomnieć o jej przerwaniu. Skutek będzie prosty – pieniądze będą pobierane z konta użytkownika. w rzeczywistości firma z Cupertino mogłaby pomyśleć nad zwiększeniem darmowej przestrzeni. WWDC 2018 już blisko. Kto wie, a może wtedy to nastąpi?

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Jak go dodać na własnym telefonie?

Źródło: AppleInsider

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij