Udostępnij
Tweetnij

iPhone X ważnym elementem sesji zdjęciowej w hiszpańskim People

iPhone X ma zaawansowany, jak na smartfony, aparat fotograficzny. Okazuje się, że jest na tyle dobry, że wykorzystano go do stworzenia najnowszej sesji zdjęciowej do artykułu 50 Most Beautiful People w hiszpańskim magazynie People. Sukcesem Apple pochwalił się na swoim twitterowym profilu sam Tim Cook.

iPhone X ma bardzo dobry aparat, który pozwala na wykonywania zdjęć w wysokiej jakości. Jak wysokiej? Sukcesem Apple pochwalił się Tim Cook. Potwierdził, że w najnowszej edycji hiszpańskiego magazynu People pokazana jest sesja dla 50 Most Beautiful People, czyli artykułu na temat 50 najpiękniejszych ludzi, w którym zdjęcia zrobione zostały wyłącznie przy pomocy wspomnianego smartfona.

People co rok prezentuje listę 50 najpiękniejszych, według redakcji ludzi. Tak jest również w hiszpańskiej wersji magazynu. W artykule pojawiają się celebryci z różnych stron świata. Tym razem na liście znaleźli się między innymi Demi Lovato, John Leguizamo, Amara La Negra oraz Jamie Camil.

Apple iPhone X People

People, oczywiście, prezentuje również zdjęcia wspomnianych osób. Jak mówi najnowszy wpis Tima Cooka, cała sesja została zrobiona przy pomocy telefonu iPhone X. Na dołączonych zdjęciach widać jedynie tego smartfona. Ostatecznie nie wiadomo, czy do zrobienia fotek nie użyto profesjonalnego oświetlenia czy innych elementów pomagających w tworzeniu takich zdjęć.

Nie tylko People. iPhone X jest wykorzystywany też przez inne redakcje

Apple regularnie przechwala się na temat wykorzystywania iPhone’ów przez czasopisma takie jak ESPN i Time. Fotografowie zwykle stosują lustrzanki cyfrowe lub aparaty średniej wielkości do takich prac. Niektórzy jednak wykorzystują nowoczesne aparaty w smartfonach. Są one na tyle zaawansowane, aby zapewnić wysoką jakość obrazu.

Zobacz również: iPhone X dobrze się sprzedaje

Źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij