Udostępnij
Tweetnij

Apple nie zauważyło błędu w iOS 11, który pojawił się w reklamie iPhone’a X

Apple ma kilka sporych problemów z iOS 11. System nadal nie jest kompletnie oczyszczony z błędów, więc gigant stara się go łatać. Nie udało się jednak wyłapać jednego buga, który pojawił się w najmniej spodziewanym materiale wideo – reklamie prezentującej Face ID w smartfonie iPhone X. Oczywiście, błąd bardzo szybko został zauważony.

Apple ma nie lada problemy z iOS 11. Nie tak dawno nowy system powodował problemy z bateriami w starszych modelach iPhone’ów. Wciąż pojawiają się również nowe błędy, o których donoszą użytkownicy. Jest ich tak dużo, że pojawiają się nawet w nowej reklamie smartfona iPhone X.

iPhone X, jak pewnie już od dawna wiecie, ma nową, ciekawą funkcję – Face ID. Pozwala ona na odblokowanie smartfona z wykorzystaniem jedynie naszej twarzy. Apple stworzyło zatem reklamę promującą ten właśnie element. I choć jest ona bardzo ciekawa, to uwagę zwraca inny element. Otóż pod koniec nasza bohaterka dostaje SMS-a, który wyświetla się na jej zablokowanym ekranie. Popatrzcie uważnie i spróbujcie dostrzec, co dokładnie jest w tym momencie nie tak:

Apple stara się łatać błędy w iOS 11

Jeśli jesteście spostrzegawczy to z pewnością zauważyliście, że tekst wiadomości pojawia się początkowo poza dymkiem. Dopiero później, kiedy dymek się powoli rozwija, zaczyna się wyświetlać w środku. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że nie powinno tak być, a tekst powinien zacząć wyświetlać się cały czas w dymku. Ciekawym jest jednak, jak takiego błędu nie wyłapali przedstawiciele Apple’a. Przypomnijmy również, że gigant z Cupertino stara się łatać wszystkie błędy wypuszczając kolejne aktualizacje. Jeszcze dziś pisaliśmy, że pojawiła się już wersja iOS 11.3 beta 6.

Źródło: YouTube, Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij