Udostępnij
Tweetnij

iOS 11.1 nie wprowadzi Apple Pay Cash dla wszystkich. Potwierdza to watchOS 4.1 GM

iOS 11.1 to nadchodząca aktualizacja, której premiery spodziewamy się w zasadzie już na dniach. Wraz z nią firma z Cupertino raczej nie wprowadzi funkcji Apple Pay Cash, którą zaprezentowano na WWDC 2017. Zdaje się to potwierdzać wykaz zmian dla finalnej wersji systemu watchOS 4.1, do którego dostęp uzyskał jeden z deweloperów.

iOS 11.1 to nadchodząca aktualizacja, której premiery spodziewamy się w zasadzie już na dniach. Wraz z nią firma z Cupertino raczej nie wprowadzi funkcji Apple Pay Cash, którą zaprezentowano na WWDC 2017. Zdaje się to potwierdzać wykaz zmian dla finalnej wersji systemu watchOS 4.1, do którego dostęp uzyskał jeden z deweloperów.

iOS 11.0.3

iOS 11.1 i watchOS 4.1 to systemy operacyjne, które obecnie znajdują się w fazie beta testów. Te prawdopodobnie zostały już sfinalizowane i obecnie Apple przymierza się do publicznej premiery nowych aktualizacji dla wszystkich. Tymczasem w sieci pojawił się wykaz zmian dla finalnej wersji drugiego z wymienionych systemów. Opublikował go na Twitterze deweloper aplikacji Guilherme Rambo. Ten sam, który ujawnił nam w przeszłości wiele informacji o nowych iPhone’ach czy głośniku HomePod.

watchOS 4.1 GM wprowadzi możliwość strumieniowania muzyki z Apple Music lub biblioteki iCloud. Będzie to możliwe na najnowszej generacji zegarków. Następnie mamy możliwość słuchania muzyki z Beats 1, ulepszenia dla Siri i wiele więcej. Z wykazem zmian w języku angielskim zapoznacie się niżej.

watchOS 4.1 iOS 11.1 Apple Pay Cash

iOS 11.1 i watchOS 4.1 najpewniej bez Apple Pay Cash

iOS 11.1 oraz watchOS 4.1 prawdopodobnie nie wprowadzą wsparcia dla Apple Pay Cash dla wszystkich użytkowników. To rozwiązanie, które firma z Cupertino pokazała w trakcie czerwcowej konferencji WWDC 2017. Z jego użyciem można przesyłać pieniądze do innych osób poprzez iMessage.

Apple testuje funkcję wewnętrznie i wiemy, że robią to pracownicy firmy na urządzeniach z iOS 11.1, ale dostęp wymaga specjalnego profilu na telefonie. Ten nie jest dostępny publicznie. Brak wzmianek w wykazie zmian dla watchOS 4.1 pozwala nam sugerować, że funkcja nie jest jeszcze gotowa do wprowadzenia dla wszystkich.

iOS 11.1 wprowadzi dla wszystkich użytkowników nowe emoji z aktualizacji Unicode 10 wydanej w czerwcu. W oprogramowaniu poprawiono także wiele animacji, które w gołej „jedenastce” pozostawiały sporo do życzenia. Przywrócono również gest 3D Touch na lewej krawędzi ekranu, który uruchamia podgląd włączonych aplikacji. Możliwe jest także, że oświetlenie portretowe wyjdzie z fazy beta.

iOS 11.1 zostanie udostępniony dla wszystkich już w niedługim czasie. Jeśli nie nastąpi to dziś lub jutro, to zapewne w przyszłym tygodniu. Premiera tego uaktualnienia zbiegnie się z wydaniem wspomnianego wcześniej watchOS 4.1 oraz macOS 10.13.1 i tvOS 11.1. Nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać.

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki:

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij