Udostępnij
Tweetnij

Konferencja Apple z iPhone 8 i iPhone X: gdzie i jak oglądać?

iPhone X oraz smartfony iPhone 8 i 8 Plus były obiektami przecieków od miesięcy. Już jutro w końcu je zobaczymy w trakcie specjalnej konferencji, która odbędzie się w Steve Jobs Theater w Apple Park. Wtedy firma z Cupertino wyłoży wszystkie karty na stół. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w internecie.

iPhone X oraz smartfony iPhone 8 i 8 Plus były obiektami przecieków od miesięcy. Już jutro w końcu je zobaczymy w trakcie specjalnej konferencji, która odbędzie się w Steve Jobs Theater w Apple Park. Wtedy firma z Cupertino wyłoży wszystkie karty na stół. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w internecie.

iPhone 8 Apple steve jobs theater iPhone X

Apple pokaże oficjalnie światu smartfony iPhone X, iPhone 8 i 8 Plus już jutro w Steve Jobs Theater (na zdjęciu) o godzinie 19:00 naszego czasu. Na konferencji zobaczymy także Apple TV 5. generacji oraz smartwatche Apple Watch series 3 z LTE. Na pewno poznamy także datę premiery systemów operacyjnych iOS 11, macOS High Sierra, watchOS 4 oraz tvOS 11, które od czerwca dostępne są w postaci wersji beta.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo. To oznacza, że będzie je mógł obejrzeć każdy zainteresowany pod tym adresem. Pod warunkiem, że zostaną spełnione pewne wymagania, a te przedstawiają się następująco.

  • iPhone, iPad lub iPod touch z Safari i systemem iOS 9.0 lub nowszym
  • Komputer Mac z Safari i OS X 10.11 lub nowszą wersją
  • Komputer z Windows 10 i Microsoft Edge
  • Apple TV 2. generacji lub nowsze

Jak nietrudno zauważyć, na sprzętach firmy z Cupertino i komputerach z Windows 10 nie stanowi to większego problemu. Co jednak zrobić, aby obejrzeć wydarzenie na urządzeniach z Androidem lub starszą wersją Windows? Na szczęście, jest na to sposób.

W ten sposób obejrzysz konferencję Apple z iPhone 8 na Androidzie i Windows

1. Pobieracie program VLC Media Player na Windows lub VLC na Androida.

2. Następnie w aplikacji należy z menu Plik należy wybrać Odtwórz strumień z sieci (n)… i w nowym oknie wystarczy wkleić łącze: http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8 lub alternatywnie możecie spróbować to: http://appleliveevents-i.akamaihd.net/hls/live/222436-b/16faohbadfvoihjbadfvljhbphjb06/master/4500/4500.m3u8?t=YWxpc2FtaXg=.

3. Potem wystarczy zatwierdzić przyciskiem Odtwarzaj (p) i po chwili stream powinien być dostępny.

Pamiętajcie jednak, aby zrobić to bliżej początku transmisji z konferencji, bo wcześniej zostanie zgłoszony błąd lub zobaczycie inny stream.

Na poniższym filmie zobaczysz aplikację Pliki z iOS 11:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij