Udostępnij
Tweetnij

Apple uruchamia sprzedaż odnowionych ołówków Apple Pencil

Apple Pencil można teraz zakupić po okazjonalnej cenie. Jest to jednak produkt odnowiony. Innymi słowy – zepsuty Apple Pencil zostaje naprawiony przez speców giganta z Cupertino, następnie ponownie wydany do sprzedaży. Oczywiście, firma zapewnia gwarancję na urządzenie. Taki rysik jest też tańszy.

Apple Pencil można teraz zakupić po okazjonalnej cenie. Jest to jednak produkt odnowiony. Innymi słowy – zepsuty Apple Pencil zostaje naprawiony przez speców giganta z Cupertino, następnie ponownie wprowadzony do sprzedaży. Oczywiście, firma zapewnia gwarancję na urządzenie. Taki rysik jest też tańszy.

Sprzęty się psują, to naturalne. Apple jednak postanowił nieco zaradzić temu, by takie urządzenia wykorzystać ponownie. Wystarczy odrobina szlifowania i znów są doskonale przystosowane do działania. Przykładem może być Apple Pencil.

Apple Pencil

Gigant z Cupertino postanowił wykorzystywać oddawane przez użytkowników, zepsute ołówki. Po prostu naprawia je, a następnie sprzedaje. A przynajmniej zaczął je powoli sprzedawać w Stanach Zjednoczonych. Czym taki ołówek różni się od standardowych? W zasadzie niczym prócz tego, że został złożony z uprzednio oddanych do salonu, zepsutych urządzeń. Gigant zaznacza, iż takie urządzenie wciąż działa bardzo dobrze i przechodzi wszystkie testy sprawności. Firma przy okazji oferuje roczną gwarancję na takiego „składaka”.

Odnowiony Apple Pencil jest tańszy

Plus jest taki, że kosztuje on mniej. Normalna cena rysika to 99 dolarów. Cena odnowionego sprzętu – 85 dolarów. Oba urządzenia mają, jak wspominaliśmy, roczną gwarancję producenta. Warto tutaj także wspomnieć o tym, że to nie jedyne urządzenia, które gigant odnawia i trafiają one później na rynek. Na liście jest chociażby iPhone 6s, którego można zakupić za 110 dolarów mniej. Niestety, takie opcje dostępne są jedynie w Stanach Zjednoczonych. W Polsce firma z Cupertino sprzedaje tylko wybrane produkty, które są odnowione.

Źródło: viglink

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij