Udostępnij
Tweetnij

Apple Park niemal gotowy. Pokazują to nowe filmy z drona

W sieci pojawiły się dwa nowe filmy pokazujące, jak wygląda budowa Apple Park. Business Insider postanowił pokazać, jak rozwijała się budowa budynku głównego przez te miesiące. Natomiast Duncan Sinfield pokazał, jak wygląda Steve Jobs Theatre nocą, a także jak posuwają się prace nad siedzibą Apple i sadzeniem roślinności.

W sieci pojawiły się dwa nowe filmy pokazujące, jak wygląda budowa Apple Park. Business Insider postanowił pokazać, jak rozwijała się budowa budynku głównego przez te miesiące. Natomiast Duncan Sinfield pokazał, jak wygląda Steve Jobs Theater nocą, a także jak posuwają się prace nad siedzibą Apple i sadzeniem roślinności.

Plany do budowy kolejnego kampusu Apple powstawały już od kilku lat. Budowa na dobre ruszyła dopiero w minionym roku i posuwała się bardzo szybko. Gigant z Cupertino miał rozpocząć przeprowadzkę w kwietniu, ale nie wszyscy trafili do placówki od razu. Trwają jeszcze prace wykończeniowe i sadzenie roślinności. Budynki są już niemalże skończone. Business Insider postanowił pokazać na wideo, jak wyglądała siedziba w kolejnych miesiącach budowy. Zobaczcie sami:

Na wideo widać nie tylko wznoszenie samego budynku, ale przede wszystkim to, jak powoli układały się na nim kolejne części paneli słonecznych, które mają zasilać siedzibę. Widać również, jak pojawia się pierwsza zieleń i jak przebiega budowa innych budynków, takich jak chociażby Steve Jobs Theater.

Budowa Apple Park dobiega końca

Skoro już o tym budynku mowa, w sieci pojawił się ciekawy film przedstawiający między innymi, jak wygląda podziemne audytorium nocą. Widać, że Steve Jobs Theater będzie wyglądało zjawiskowo. Wnętrze jest już prawie skończone, ale trwają jeszcze drobne prace.

Wideo przedstawia również, jak ogólnie wygląda teraz nowy kampus. Widać, że w głównym budynku stawiane są już meble, więc bardzo możliwe, że niedługo pojawią się tam pracownicy. Więcej o Apple Park przeczytacie w naszym artykule.

Źródło: YouTube

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij