Udostępnij
Tweetnij

Apple Park na nowym nagraniu z drona. Nocą wygląda pięknie

Duncan Sinfileld opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube kolejne wideo, w którym pokazuje jak wygląda Apple Park na moment przed przeprowadzką giganta z Cupertino do nowej siedziby. Tym razem możemy zobaczyć między innymi, jak nowy kampus Apple wygląda nocą.

Duncan Sinfileld opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube kolejne wideo, w którym pokazuje jak wygląda Apple Park na moment przed przeprowadzką giganta z Cupertino do nowej siedziby. Tym razem możemy zobaczyć między innymi, jak nowy kampus Apple’a wygląda nocą.

Apple Park

Jeśli bacznie obserwujecie poczynania giganta z Cupertino, z pewnością wiecie, że w tym miesiącu firma miała się zacząć przeprowadzać do Apple Park. Aktualnie w kampusie wciąż trwają prace remontowe. Jak się posuwają? Pokazuje to najnowszy film z drona, który na swoim koncie w serwisie YouTube opublikował nowe wideo.

Apple Park wygląda pięknie nocą

Na filmie widać, że parkingi są już skończone. Powstają kolejne ścieżki pomiędzy drzewami na terenach zielonych. Posadzono także wiele drzew. Najciekawszym elementem, jaki został pokazany na wideo jest nagranie kampusu nocą. Widać wtedy, jak powstają wnętrza. Aktualnie trwają jeszcze prace remontowe w głównym budynku w kształcie UFO. Instalacja paneli słonecznych została już prawie zakończona. Wiele prac wymagają za to jeszcze tereny zielone. Nie jest gotowa również fontanna, jaka stanie na dziedzińcu. Na koniec ponownie możemy zobaczyć, jak pięknie prezentuje się kampus nocą.

Przypomnijmy, że gigant z Cupertino zapowiedział nie tak dawno, że ma zamiar przeprowadzić się do nowej siedziby jeszcze w kwietniu. Być może pierwsi pracownicy trafią do budynku R&D, który wygląda już na skończony. O tym przekonamy się jednak dopiero wkrótce. Więcej o Apple Park przeczytacie w naszym artykule.

Obejrzyj również film – iOS 10.3 – co nowego?

Źródło: YouTube

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij