iPhone 6s Plus w “ciele” Xiaomi Mi Mix (wideo)

Katarzyna Dąbkowska, 2016-12-19 14:52
1

Jeden z użytkowników smartfona iPhone 6s Plus postanowił nieco odświeżyć wygląd swojego telefonu. Postanowił go przerobić na inny wzór, by urządzenie przypominało Xiaomi Mi Mix. Telefon po przeróbkach wygląda bardzo ciekawie, choć nie znajdziemy w nim przycisku Początek i funkcji Touch ID.

Xiaomi Mi MIX zwraca uwagę użytkowników przede wszystkim bardzo ciekawym przodem, który jest niemal całkowicie, bo w 91,3%, pokryty ekranem. Smartfon ma tak cienkie ramki, że są niemalże niezauważalne, co daje ciekawy efekt wizualny, gry patrzy się na telefon.

Być może w przyszłości takie rozwiązania będą na tyle ciekawe, aby zainteresowała się nimi firma Apple i stosowała je przykładowo w iPhonie 8. Jak mógłby jednak taki smartfon wyglądać? Już nie musicie się zastanawiać, ponieważ pewien pomysłowy użytkownik telefonu iPhone 6s Plus z Chin postanowił stworzyć z niego nową wersję Xiaomi Mi Mix.

iPhone 6s Plus pozbawiony przycisku Początek i Touch ID

Jak telefon wygląda po przeróbkach możecie zobaczyć na załączonym wideo, które zostało opublikowane w Weibo, a także w serwisie YouTube. Co ciekawe, użytkownik pozbawił smartfona bocznych ramek, które były po prostu za grube dla nowej wersji telefonu. iPhone 6s Plus ma jednak górną ramkę, a cała reszta uległa zmianie. Nie widać także przycisku Początek, co oznacza, że nie działa tam również Touch ID, ale czego się nie robi dla oryginalnego iPhone’a… Trzeba przyznać, że wspomniany użytkownik ma albo spore doświadczenie w tworzeniu takich urządzeń, albo bardzo długo nad nim pracował.

Źródło: Gizmochina

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
The following two tabs change content below.

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.
Apple iOS · iPhone · Xiaomi · · · · · · · · · ·
  • Raz Zor

    jak taki bedzie iphone 8 pro to biore