Udostępnij
Tweetnij

Siri pomoże w wysyłaniu pieniędzy poprzez PayPal (wideo)

PayPal udostępnił nową wersję aplikacji w 30 wybranych krajach. Dzięki nowej funkcji prześlemy pieniądze z pomocą Siri.

PayPal udostępnił nową wersję aplikacji w 30 wybranych krajach. Dzięki nowej funkcji prześlemy pieniądze z pomocą Siri.

W App Store pojawiła się właśnie nowa wersja aplikacji PayPal, która pozwala na wysłanie z pomocą Siri pieniędzy na konto innego użytkownika. Można zatem z pomocą asystenta dokonać przelewu na rachunek innej osoby. Aktualnie funkcja nie będzie dostępna w Polsce, ale pojawi się w 30 innych krajach (Australia, Austria, Belgia, Brazyklia, Kanada, Chiny, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Hongkong, Indie, Izrael, Włochy, Japonia, Malezja, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Stany Zjednoczone).

Aby wykonać przelew trzeba będzie wypowiedzieć specjalną komendę takie jak „Send 20 dollars to Maria using PayPal”. Można także będzie poprosić o przelew używając komendy jak „Request 20 dollars from Tom for the pizza”.

Oczywiście, PayPal przewidział, że osoba trzecia mogłaby wykorzystać okazję, by przelać w ten sposób pieniądze na swoje konto, tak więc przed pierwszym przelewem będziemy musieli podać swoje dane. Można także będzie wykorzystać Touch ID, czyli funkcję pozwalającą na odczytanie naszego odcisku palca.

Źródło: TheNextWeb

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij