Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępniło nową wersję iOS 10.1.1

Apple udostępniło uaktualnioną aktualizację iOS 10.1.1, która oznaczona jest ciągiem znaków 14B150. Nie pobierzecie jej jeśli zrobiliście to wcześniej.

Apple udostępniło uaktualnioną aktualizację iOS 10.1.1, która oznaczona jest ciągiem znaków 14B150. Nie pobierzecie jej jednak, jeśli zrobiliście to wcześniej.

iOS 10.1 beta 2

iOS 10.1.1 udostępniono pod koniec zeszłego miesiąca. Ta aktualizacja oznaczona jest ciągiem znaków 14B100. Tymczasem firma z Cupertino, bez większego rozgłosu, uaktualniła tę aktualizację i nowy build oznaczony jest jako 14B150. Wprowadzonych zmian było zapewne na tyle mało, że Apple nie zdecydowało się udostępnić aktualizacji pod nazwą iOS 10.1.2.

Okazuje się, że nowej aktualizacji nie można jednak pobrać w trybie OTA. Jest ona dostępna na serwerach Apple’a, a więc można ją pobrać z użyciem programu iTunes. Nie wiadomo jednak, co dokładnie się zmieniło względem aktualizacji sprzed kilkunastu dni.

iOS 10.1.1 zawiera jedynie poprawki błędów. W tym rozwiązanie problemów z wyświetlaniem danych w aplikacji Zdrowie. Część użytkowników iPhone’ów skarżyło się jednak na szybkie zużycie energii baterii po zainstalowaniu tego patcha. Kto wie, a może uaktualniony build w jakimś stopniu to poprawia? Tego nie wiadomo. Obecnie Apple testuje aktualizację iOS 10.2, ale jej premiera dla wszystkich odbędzie się dopiero za kilka tygodni.

Obejrzyj film: Najlepsze nowe aplikacje na iOS – październik 2016

źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dritone

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij