Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 9.3.4 z ważną poprawką bezpieczeństwa

Apple udostępniło dziś ważną aktualizację bezpieczeństwa do iOS 9.3.4. Oprogramowanie rozprawia się z jailbreakiem Pangu.

Apple udostępniło dziś ważną aktualizację bezpieczeństwa do iOS 9.3.4. Oprogramowanie rozprawia się z jailbreakiem od Pangu.

iOS 9.3.4 to najnowsza aktualizacja dla systemu iOS 9.3, który udostępniono w marcu tego roku. Aktualizacja nie wnosi nowości i nowych funkcji czy też zmian wizualnych. W informacji od Apple czytamy, że aktualizacja rozwiązuje ważne błędy z zabezpieczeniami i jest rekomendowana dla wszystkich użytkowników urządzeń z iOS 9. I choć nie sprecyzowano jakie to dokładnie luki, tak są to na pewno m.in. dziuery, które wykorzystuje ostatni jailbreak od Pangu.

iOS 9.3.4

Kilka dni temu wspominaliśmy wam, że użytkownicy iPhone’ów i iPadów, którzy wykonali jailbreak od Pangu zaczęli skarżyć się na nieautoryzowany dostęp do kont na Facebooku czy PayPalu. Te luki załatano i jailbreak iOS 9.3 nie jest już możliwy.

Aktualizację do iOS 9.3.4 możecie pobrać udając się do Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Poprawka waży tylko kilkanaście megabajtów.

Na poniższym filmie obejrzysz przegląd nowości w aplikacji Wiadomości z iOS 10:

źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij