Udostępnij
Tweetnij

iOS 10 beta 2 do pobrania

Apple udostępniło dziś system iOS 10 beta 2, który dostępny jest dla deweloperów aplikacji. Publiczne beta testy rozpoczną się w późniejszym czasie i nastąpi to w lipcu.

Apple udostępniło dziś system iOS 10 beta 2, który dostępny jest dla deweloperów aplikacji. Publiczne beta testy rozpoczną się w późniejszym czasie i nastąpi to w lipcu.

Apple udostępniło pierwszą betę iOS 10 dokładnie 13 czerwca. Zaraz po keynote otwierającym konferencję WWDC 2016. Upłynęły trzy tygodnie (i jeden dzień) i zostaliśmy uraczeni drugą betą iOS 10. Podobnie jak w przypadku bety 1, druga odsłona systemu nadal dostępna jest tylko dla deweloperów aplikacji na urządzenia z systemem iOS.

iOS 10 beta 2

iOS 10 beta 2 zapewne wprowadza pewne nowości i inne udoskonalenia widoczne gołym okiem. O tym przekonamy się dosłownie za kilka godzin, gdy testerzy odkryją nowe funkcje i opcje, gdyż Apple oficjalnie nie chwali się tego typu informacjami i nie udostępnia pełnego wykazu zmian.

Wraz z iOS 10 beta 3 lub beta 4 powinny rozpocząć się publiczne beta testy, do których będzie mógł przystąpić każdy zainteresowany. To ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu. Już wkrótce na łamach serwisu znajdziecie przegląd zmian i nowości w iOS 10 beta 2. Nową betę systemu można pobrać udając się do Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Finalne wydanie iOS 10 powinno być dostępne we wrześniu, ale nie będzie dostępne dla kilku starszych urządzeń, jak iPhone 4s, iPad 2 czy pierwszy iPad mini.

Zobacz także >> iOS 10 beta 2. Co nowego?

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij