Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google 4.19 na iOS do pobrania. Co nowego?

Google zaktualizowało własne mapy w wersji na iOS. W wydaniu z numerkiem 4.19 pojawiają się m.in. kontrolki do sterowania głosem w nawigacji, które od dawna dostępne są w Mapach Google na Androida.

Google zaktualizowało własne mapy w wersji na iOS. W aplikacji z numerkiem 4.19 pojawiają się m.in. kontrolki do sterowania głosem w nawigacji, które od dawna dostępne są w Mapach Google na Androida.

W App Store czekają na was Mapy Google 4.19, w których firma z Mountain View wprowadziła kilka użytecznych funkcji. Na szczególną uwagę zasługują kontrolki do sterowania głosem w nawigacji, które znamy z Map Google na Androida. W ten sposób (po dotknięciu ikonki głośniczka) mamy możliwość wyciszenia dźwięku lub ustawienia samych alarmów. Kolejna nowość to wsparcie dla 360-stopniowych panoram w galerii obrazów. Poprawiono także błędy.

IMG_7689

Nowe Mapy Google na iOS można pobrać za darmo. Warto dodać, że w poprzedniej wersji dodano w aplikacji widżet na ekranie Dzisiaj – Czas podróży, w którym możemy zobaczyć szacowany czas powrotu do domu autem lub środkami komunikacji publicznej. Niestety, nowa aktualizacja map nadal nie wniosła tutaj wsparcia dla ruchu pieszego.

appstore

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij