Udostępnij
Tweetnij

Zamówił iPhone’a 6s, a w paczce znalazł… naleśnika

Pan Hou zdziwił się, kiedy zamówił smartfona Apple, a nazajutrz przekonał się, że iPhone 6s nie znalazł się w paczce, którą otrzymał.

Pan Hou z pewnością zdziwił się, kiedy zamówił smartfona Apple. Nazajutrz przekonał się, że iPhone 6s nie znalazł się w paczce, którą otrzymał. Zamiast tego dostał coś na ząb.

Ile znacie już historii o tym, jak w reklamie oferowano komuś złote góry, a klient otrzymał coś zupełnie innego? Nie tak dawno głośno było o sprawie Alansa Ng, który zamówił iPhone’a 6s, a dostał w paczce kłódkę. Teraz kolejny miłośnik iUrządzeń został oszukany. Jak do tego doszło?

iPhone 6s

Oczywiście przez promocję. W Chinach pewien użytkownik dał ogłoszenie o sprzedaży iPhone’a 6s. Cena telefonu miała wynosić 230 dolarów, czyli o 70% mniej, niż w oficjalnym sklepie Apple’a w tym rejonie. Powodem, jak twierdził sprzedawca, było to, że smartfon został sprowadzony do kraju z zagranicy. Jeśli od razu wyczuliście, że w całej sprawie coś śmierdzi, macie rację. Niestety, pewien obywatel Chin, Hou, skusił się na ofertę i telefon zakupił. Nazajutrz otrzymał paczkę, jednak upragniony iPhone 6s nie znajdował się w środku. W paczce kupujący znalazł… chińskiego naleśnika. Oczywiście, pan Hou próbował skontaktować się z nieuczciwym sprzedawcą, jednak ten, jak twierdzi policja, ulotnił się. Kolejny raz przestrzegamy zatem, żeby nie korzystać z podejrzanych promocji. Pan Hou ma już nauczkę. Może miał pusto w głowie, ale za to napełnił sobie żołądek.

Źródło: PhoneArena

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij