Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 9.3 beta 4. Co nowego?

Apple udostępniło deweloperom aplikacji czwartą betę systemu iOS 9.3. W systemie odświeżono m.in. ikonkę dla funkcji Night Shift, która dostępna jest w centrum sterowania.

Apple udostępniło deweloperom aplikacji czwartą betę systemu iOS 9.3. W systemie odświeżono m.in. ikonkę dla funkcji Night Shift, która dostępna jest w centrum sterowania.

Wczoraj wieczorem deweloperzy aplikacji otrzymali dostęp do czwartej bety systemu iOS 9.3. Oprogramowanie znajduje się już na etapie dopieszczania przed wydaniem dla wszystkich, a więc zmian widocznych gołym okiem jest mniej niż we wcześniejszych wersjach beta. Na szczególną uwagę zasługuje zmiana ikonki dla funkcji Night Shift w centrum sterowania. Wcześniej był to księżyc, a w iOS 9.3 beta 4 jest to słoneczko. Różnice widzicie na załączonych zrzutach ekranowych.

img_5780 IMG_6382

Kolejną nowością jest ikonka gwiazdki obok numerów utworów Apple Music. Jej przeznaczenie nie jest znane, ale najprawdopodobniej w ten sposób Apple oznacza najpopularniejsze piosenki.

iOS 9.3 wprowadzi znacznie więcej nowości i udoskonaleń, w tym m.in. wspomniany tryb Night Shift czy możliwość zabezpieczania notatek hasłem lub Touch ID. Szerzej na temat nowości wprowadzanych w tym systemie przeczytacie tutaj. Oprogramowanie dla wszystkich powinno zostać wydane w marcu.

źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij