Udostępnij
Tweetnij

Tutaj obejrzysz konferencję Apple „Hey Siri, Give Us a Hint”

Już za około 10 godzin rozpocznie się konferencja Apple, w trakcie której zobaczymy m.in. iPhone’a 6s, 6s Plus, iPada Pro oraz Apple TV 4. generacji. Podpowiadamy, jak i gdzie oglądać wydarzenie.

IMG_4359

Już za około 10 godzin rozpocznie się konferencja Apple, w trakcie której zobaczymy m.in. iPhone’a 6s, 6s Plus, iPada Pro oraz Apple TV 4. generacji. Podpowiadamy, jak i gdzie oglądać wydarzenie.

Dzisiejsza konferencja Apple „Hey Siri, Give Us a Hint” rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu pacyficznego (u nas będzie godzina 19:00). Stream będzie można oglądać w sieci pod adresem: www.apple.com/live. Będzie to możliwe na następujących urządzeniach:

  • Apple TV 2. lub 3. generacji, gdzie już pojawiła się stosowana aplikacja;
  • urządzeniach z iOS 7 lub nowszym i Safari;
  • komputerach Mac z OS X 10.8.5 lub nowszą wersją i Safari;
  • urządzeniach z Windows 10 i przeglądarką Edge.

Co natomiast zrobić w przypadku, gdy nie ma się urządzeń spełniających powyższe kryteria, na przykład ze starszym Windows lub Androidem? Na szczęście istnieje rozwiązanie. W tym celu możemy sięgnąć po aplikację VLC media player (dostępna za darmo na Windows i Androida). W programie (z menu Plik) wybieramy opcję Odtwórz strumień z sieci (n)… i w nowym oknie wklejamy łącze: http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8 i zatwierdzamy przyciskiem Odtwarzaj (p). Oczywiście powinniśmy zrobić to dopiero przed 19:00, bo obecnie pod tym łączem mogą pojawiać się inne transmisje lub VLC zgłosi błąd.

źródło: Apple

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij