Udostępnij
Tweetnij

Nowe Apple TV z Siri, SoC A8 i App Store już na WWDC?

Jeśli wierzyć plotkom, to już w trakcie czerwcowej konferencji WWDC 2015 zobaczymy nowe Apple TV, które zostanie wyposażone w procesor A8 oraz otrzyma dedykowany sklep App Store.

apple-tv-akcesoria-560x420

Jeśli wierzyć plotkom, to już w trakcie czerwcowej konferencji WWDC 2015 zobaczymy nowe Apple TV, które zostanie wyposażone w procesor A8 oraz otrzyma dedykowany sklep App Store.

Plotki na temat nowego Apple TV krążą po sieci już od lat. Nowych informacji na temat urządzenia dostarcza nam John Paczkowski. Firma z Cupertino podobno rzeczywiście przygotowuje się do premiery nowego Apple TV, który już nieco się zapyział. Urządzenia ma być wyposażone w procesor A8 (który znamy z iPhone’ów 6) i otrzyma więcej pamięci na dane (obecnie jest to tylko 8 GB).

Paczkowski informuje, że nowe Apple TV zostanie zintegrowane z asystentem Siri i otrzyma dedykowany sklep App Store. Plotki na ten temat pojawiały się już w zeszłym roku. Cena gadżetu nie jest znana, ale domyślamy się, że będzie wyższa niż obecnego Apple TV, którego cenę w ty miesiącu obniżono o 30 dolarów. Premiera urządzenia ma odbyć się w trakcie tegorocznej konferencji WWDC, której spodziewamy się w czerwcu.

Wiemy również, że Apple przygotowuje nową usługę telewizyjną, która ma zadebiutować w Stanach Zjednoczonych we wrześniu. Jest bardzo możliwe, że nowe Apple TV będzie mocno z nią zintegrowane. Szczegóły poznamy już w czerwcu.

Apple TV w zasadzie aż prosi się o odświeżenie. 3. generacja urządzenia ma już trzy lata (pomijając niewielki upgrade z początku 2013 roku). Do tej pory firma z Cupertino sprzedała już ponad 25 milionów sztuk urządzenia, a kilkanaście dni temu obniżono jego cenę do 69 dolarów.

źródło: buzzfeed

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij