Udostępnij
Tweetnij

iOS 8 już na 77% wszystkich iUrządzeń

Apple opublikowało świeże statystyki związane z udziałem systemu iOS. iOS 8 zadomowił się już na 77% wszystkich aktywnych iGadżetów.

Apple opublikowało świeże statystyki związane z udziałem systemu iOS. iOS 8 zadomowił się już na 77% wszystkich aktywnych iGadżetów.

Z informacji przekazanych przez Apple na stronie dla deweloperów aplikacji wynika, że iOS 8 zadomowił się już na 77% wszystkich iUrządzeń. Gwoli przypomnienia, od premiery systemu upłynęło już pół roku. Dane zebrano na podstawie sklepu App Store w dniu 16 marca. Udział iOS 7 spadł do 20%. Natomiast pozostałe 3% stanowią starsze wersje oprogramowania.

chart-03-16-15_2x

Widzimy, że iOS 8 cały czas się umacnia, ale nie przebiega to zbyt szybko.

źródło: Apple

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij