Udostępnij
Tweetnij

Apple chce aplikacje dla Apple Watch już w połowie lutego

Firma z Cupertino poprosiła wybranych deweloperów o dostarczenie zgodnych z Apple Watch aplikacji już w połowie tego miesiąca. Po co?

Apple Watch

Firma z Cupertino poprosiła wybranych deweloperów o dostarczenie zgodnych z Apple Watch aplikacji już w połowie tego miesiąca. Po co?

Serwis MacRumors raportuje, że Apple poprosiło wybranych deweloperów o dostarczenie własnych aplikacji zgodnych z Apple Watch w okolicy połowy tego miesiąca. Rzekomo jeden z największych partnerów usługi Apple Pay został poproszony o dostarczenie aplikacji do 12 lutego. Rynkowa premiera Apple Watch ma odbyć się w kwietniu, co potwierdził sam Tim Cook. Po co więc firmie potrzebne są te aplikacje już teraz? Zapewne w celu przeprowadzenia testów. Wiemy, że zegarek jest już testowany w normalnym użytkowaniu przez pracowników Apple. Tak więc przyszła pora na sprawdzenie popularnych aplikacji. Jest bardzo możliwe, że Apple planuje specjalną konferencję związaną z premierą Apple Watch. W trakcie wydarzenia zapewne zostaną pokazane wybrane aplikacje deweloperów trzecich, a te najpierw trzeba wybrać.

Apple udostępniło deweloperom WatchKit wraz z betą systemu iOS 8.2 w listopadzie zeszłego roku. Niestety, aplikacje dla Apple Watch będą początkowo ograniczone. Z informacji, które Apple przekazało jakiś czas temu wynika, że nowe interfejsy i możliwości zostaną udostępnione deweloperom później w tym roku. Możliwe, że nastąpi to wraz z betą iOS 9.

źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij