Udostępnij
Tweetnij

Apple przypomina deweloperom o 64-bitowych wymogach dla aplikacji na iOS

Apple przypomniało wczoraj deweloperom aplikacji o zbliżającym się wymogu korzystania z SDK dla iOS 8 oraz wsparciu dla 64-bitowej architektury. Nowe zasady będą obowiązywać już od 1 lutego.

Apple przypomniało wczoraj deweloperom aplikacji o zbliżającym się wymogu korzystania z SDK dla iOS 8 oraz wsparciu dla 64-bitowej architektury. Nowe zasady będą obowiązywać już od 1 lutego.

Firma z Cupertino już w zeszłym roku poinformowało, że od pierwszego lutego 2015 roku wszystkie nowe aplikacje zgłaszane do App Store będą musiały być stworzone z wykorzystaniem SDK iOS 8. Kolejnym wymogiem jest zapewnienie wsparcia dla 64-bitowych procesorów Apple, czyli A7 oraz A8(X). Wczoraj firma z Cupertino delikatnie przypomniała deweloperom o zbliżających się zmianach. Co się stanie, gdy do sklepu zostanie zgłoszona aplikacja niespełniająca nowych wymogów? Po prostu zostanie odrzucona i deweloper będzie musiał ją poprawić.

screen-shot-2015-01-19-at-8-42-43-pm

Oczywiście istniejące aplikacje nie muszą zostać poprawione. Niemniej, od czerwca wszystkie aktualizacje zgłaszane do App Store również będą musiały być dostosowane pod kątem nowych wymagań.

źródło: 9to5mac

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij