Udostępnij
Tweetnij

Apple blokuje możliwość powrotu do iOS 8.1

To oznacza, że przywrócenie systemu do iOS 8.1 bez łatki iOS 8.1.1 nie jest już możliwe.

iOS 8 logo

To oznacza, że przywrócenie systemu do iOS 8.1 bez łatki iOS 8.1.1 nie jest już możliwe.

Apple udostępniło iOS 8.1.1 w połowie listopada i obecnie jest to jedyna wersja iOS 8, do której można przywrócić oprogramowanie iGadżetów. Wczoraj Apple zaprzestało podpisywać iOS 8.1, który udostępniono w październiku. Nie powinno to jednak stanowić dla nikogo większego problemu. W zasadzie iOS 8.1.1 był tylko pomniejszą aktualizacją, która przede wszystkim rozwiązuje problemy z wydajnością na starszych iUrządzeniach – iPadzie i iPhonie 4s, o czym szerzej wspominaliśmy wam w zeszłym miesiącu.

Warto dodać, że 26 września Apple uniemożliwiło również powrót do iOS 7.1.2 na urządzeniach, które uaktualniono do iOS 8.

źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij