Udostępnij
Tweetnij

Okradziono największy niemiecki Apple Store

Do incydentu doszło w sobotę, a więc niedługo po premierze iPhone’ów 6. Z największego Apple Store w Berlinie ukradziono utarg.

635469760951816772

Do incydentu doszło w sobotę, a więc niedługo po premierze iPhone’ów 6. Z największego Apple Store w Berlinie ukradziono utarg.

Przeczytaj koniecznie >> Sekrety iOS 8

Do wydarzenia doszło w berlińskim Apple Store przy ulicy Kurfürstendamm. Trzech złodziei napadło na ochroniarza i zabrało mu kasetkę z utargiem. Miało to miejsce w sobotę, a więc niedługo po premierze iPhone’ów 6. Nie wiemy ile dokładnie pieniędzy ukradziono, ale domyślamy się, że nie była to mała kwota. Złodzieje uciekli z miejsca zbrodni za pomocą auta, które porzucili dwa kilometry od sklepu przy Kurfürstendamm.

Warto dodać, że to nie pierwszy atak złodziei na berliński Apple Store. W zeszłym roku (w grudniu) staranowano drzwi sklepu i wywieziono różny sprzęt. Podobnych ataków na berlińskie sklepy z elektroniką naliczono w zeszłym roku siedem.

źródło: Forbes, fot.: PAP/DPA/Joerg Carstensen

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij