Udostępnij
Tweetnij

iOS 8.0.1. Wiemy jakie problemy rozwiąże

Od oficjalnej premiery iOS 8 nie upłynął nawet tydzień, a tymczasem w sieci pojawiły się informacje na temat usprawnień, które mają pojawić się w iOS 8.0.1.

iOS 8 logo

Od oficjalnej premiery iOS 8 nie upłynął nawet tydzień, a tymczasem w sieci pojawiły się informacje na temat usprawnień, które mają pojawić się w iOS 8.0.1.

Przeczytaj koniecznie >> iOS 8 już na 46% iUrządzeń

Jeszcze przed premierą iOS 8 (który wydano w środę) w sieci pojawiły się informacje na temat iOS 8.0.1, które Apple przekazało w ręce partnerów. Tymczasem serwis Macrumors dostarcza nam bardziej szczegółowych informacji odnośnie tej wersji oprogramowania. Rzekomo pierwszy patch dla iOS 8 ma rozwiązać następujące problemy:

  • problem z przekazywaniem połączeń i zamrażaniem w momencie uzyskiwania dostępu do poczty głosowej;
  • zostanie usunięty problem z brakiem klawiatury, która nie pokazuje się w pęku kluczy po uruchomieniu okna z weryfikacją kodu;
  • w Safari zostanie rozwiązany problem związany z nieuruchamianiem wybranych filmów;
  • zostanie poprawione działanie AirDrop w połączeniu z Passbook;
  • zostanie poprawiona obsługa profilów VPN.

Data wydania iOS 8.0.1 pozostaje tajemnicą.

źródło: Macrumors

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij