Udostępnij
Tweetnij

Sam Sung (były pracownik Apple) sprzedał własną wizytówkę za 2653 dolarów

O aukcji Sam Sunga – byłego pracownika Apple, wspominaliśmy wam już wcześniej. Oferta końcowa na wizytówkę oraz koszulkę z autografem zamknęła się w kwocie 2653 dolarów.

Sam Sung

O aukcji Sam Sunga – byłego pracownika Apple, wspominaliśmy wam już wcześniej. Oferta końcowa na wizytówkę oraz koszulkę z autografem zamknęła się w kwocie 2653 dolarów.

Przeczytaj koniecznie >> Sekrety iOS 8

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Sam Sung wystawił na aukcji w serwisie eBay własną wizytówkę oraz koszulkę z podpisem wcześniej w tym miesiącu. Aukcja dobiegła końca, a ostateczna kwota licytacji wyniosła 2653 dolary. Sung postanowił przekazać tę kwotę na rzecz fundacji The Children’s Wish Foundation, która wspiera dzieci chorujące na nieuleczalne choroby.

Gwoli przypomnienia, Sam Sung jest byłym pracownikiem Apple. Pracował na stanowisku specjalisty w sklepie w Vancouver. Zrobiło się o nim głośno z racji zbieżności imienia i nazwiska do nazwy głównego rywala Apple – Samsunga. Obecnie Sam Sung pracuje w firmie Holloway Schulz.

źródło: Cult of Mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij