Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 8 beta 3

Zgodnie z przewidywaniami, Apple udostępniło dziś drugą betę systemu iOS 8. Uaktualnienie dostępne jest dla deweloperów i można pobrać je w trybie OTA.

iOS 8 b3

Zgodnie z przewidywaniami, Apple  udostępniło dziś drugą betę systemu iOS 8. Uaktualnienie dostępne jest dla deweloperów i można pobrać je w trybie OTA.

Przeczytaj koniecznie >> iOS 8. Najciekawsze funkcje niezaprezentowane na WWDC

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Pierwsza beta iOS 8 została udostępniona deweloperom aplikacji 2 czerwca. Od tego momentu upłynęły już kilka tygodni, a więc zgodnie z wcześniejszymi informacjami na temat kolejnej wersji testowej, dziś doczekaliśmy się aktualizacji w postaci iOS 8 beta 3.

Nowa wersja oprogramowania dostępna jest ponownie tylko dla zarejestrowanych deweloperów. Uaktualnienie można pobrać w trybie OTA, a więc nie jest wymagane połączenie z komputerem. W tym celu wystarczy tylko udać się Ustawienia, Ogólne a następnie Uaktualnienia i pobrać znalezioną aktualizację. System zawiera oczywiście poprawki oraz (być może) także nowe funkcje, które poznamy zapewne już w niedługim czasie. Pliki są dostępne również w iOS Dev Center.

Co nowego przyniesie nam iOS 8 beta 3? O tym przekonamy się już w niedługim czasie…

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij