Udostępnij
Tweetnij

Apple pracuje nad poprawką błędu w iOS 7.1 z niezaszyfrowanymi załącznikami

Serwis iMore otrzymał odpowiedź od Apple w sprawie błędu z niezaszyfrowanymi załącznikami e-mail w iOS 7. Firma z Cupertino zna problem i pracuje nad stosowną poprawką.

iOS 7.1

Serwis iMore otrzymał odpowiedź od Apple w sprawie błędu z niezaszyfrowanymi załącznikami e-mail w iOS 7.1. Firma z Cupertino zna problem i pracuje nad stosowną poprawką.

Przeczytaj koniecznie >> Jak skutecznie chronić dane na iPadzie w przypadku kradzieży?

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

O problemie z niezaszyfrowanymi załącznikami poczty e-mail w iOS 7 wspominaliśmy wam wczoraj. Gwoli przypomnienia, bug znalazł specjalista z NESO Security Labs – Andreas Kurtz. Problem polega na braku szyfrowania załączników w wiadomościach e-mail i można do nich w prosty sposób uzyskać dostęp. Luka dotyczy wszystkich protokołów poczty e-mail, a więc IMAP, POP3 i ActiveSync.

Serwis iMore otrzymał od Apple odpowiedź w tej sprawie, gdzie czytamy, że błąd jest znany i firma z Cupertino już przygotowuje stosowny patch, który zostanie udostępniony wraz z kolejnym uaktualnieniem. Całkiem więc możliwe, że w niedługim czasie doczekamy się iOS 7.1.2.

Źródło: iMore

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij