Udostępnij
Tweetnij

Apple zatrudnia więcej osób w Azji. Chce przyspieszenia premier produktów

The Wall Street Journal informuje, że Apple znacząco zwiększyło zatrudnienie pracownikach w fabrykach w Chinach i Tajwanie. Ma to znacząco przyspieszyć produkcję oraz zapewnić lepszą kontrolę jakości.

Logo Apple

The Wall Street Journal informuje, że Apple znacząco zwiększyło zatrudnienie pracownikach w fabrykach w Chinach i Tajwanie. Ma to znacząco przyspieszyć produkcję oraz zapewnić lepszą kontrolę jakości.

Przeczytaj koniecznie >> Baterie w tabletach. Z czym to się je?

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jak informuje The Wall Street Journal, liczba pracowników w fabrykach Apple na terenie Chin w ostatnim czasie przekroczyła 600 osób wśród kadry operacyjnej i inżynieryjnej. Wśród nowo zatrudnionych pojawili się również specjaliści i inżynierowie, których zadaniem będzie zadbanie o lepszą kontrolę jakości produktów. Większy angaż ma również przyczynić się do usprawnienia procesu samej produkcji. Jak dobrze wiemy, Apple nierzadko każe sobie czekać na premierę własnych produktów na kolejnych rynkach nawet po kilka(naście) tygodni.

W raporcie WSJ czytamy, że zatrudnienie nowych członków w kadrach kierowniczych może być związane przede wszystkim z nowym iPhonem oraz iPadami, które w tym roku zadebiutują w sprzedaży. Mówi się również o kontrolach związanych z warunkami pracy w fabrykach, gdzie często dochodzi do łamania przepisów.

Źródło: WSJ

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij