Udostępnij
Tweetnij

Apple obiecuje rozwiązać problemy z iMessage w iOS 7

The Wall Street Journal informuje, że Apple już szykuje poprawkę na rozwiązanie problemów z iMessage, z którymi borykają się wybrani użytkownicy iUrządzeń z iOS 7.

Logo firmy Apple

The Wall Street Journal informuje, że Apple już szykuje poprawkę na rozwiązanie problemów z iMessage, z którymi borykają się wybrani użytkownicy iUrządzeń z iOS 7.

Przeczytaj koniecznie >> Co nowego w iOS 7? Tak wygląda pełny wykaz zmian

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Część użytkowników iGadżetów z iOS 7 skarży się na problemy z usługą iMessage, które objawiają się niemożliwością wysyłania wiadomości. Po prostu pasek postępu zatrzymuje się i jednym rozwiązaniem jest ponowne uruchomienie.

WSJ raportuje, że Apple potwierdziło ten problem i stwierdziło, że dotyczy jedynie niewielkiego ułamka użytkowników iGadżetów. Niemniej, problem zidentyfikowano już na co najmniej 5 różnych urządzeniach. Apple już pracuje nad rozwiązaniem tych problemów i poprawka powinna zostać udostępniona wraz z jedną z najbliższych aktualizacji. Kto wie, a może wraz z iOS 7.0.3, którego rzekomo możemy spodziewać się w przyszłym tygodniu?

Źródło: WSJ

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij