Udostępnij
Tweetnij

iOS 7 w postaci aktualizacji dostępny już dla wszystkich! [aktualizacja]

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Apple udostępniło dosłownie przed chwilą aktualizację do systemu iOS 7 dla wszystkich.

iOS 7 aktualizacja

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Apple udostępniło dosłownie przed chwilą aktualizację do systemu iOS 7 dla wszystkich.

Przeczytaj koniecznie >> Uruchamiamy gry z iPada na telewizorze

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Apple już w zeszłym tygodniu zapowiedziało, że 18 września, a więc dziś zostanie uruchomiony proces aktualizacji do iOS 7 dla wszystkich. Tak też się stało, gdyż dosłownie przed chwilą uaktualnienie pojawiło się w trybie OTA i jest dostępne dla użytkowników następujących urządzeń:

  • iPhone 4, 4S i 5;
  • iPad 2, 3, 4 oraz iPad mini;
  • iPod touch 5. generacji.

W celu zainstalowania aktualizacji należy połączyć się z siecią Wi-Fi i następnie udać się do Ustawienia, Ogólnie i dotknąć przycisk Uaktualnienia. Po chwili zostanie wyświetlona dostępność nowego software. Wtedy należy dotknąć przycisk Pobierz i zainstaluj, po czym uzbroić się w ciut cierpliwości. Oprogramowanie zostanie pobrane, a następnie zainstalowane.

Więcej informacji na temat przygotowań do instalacji iOS 7, jak i samego procesu znajdziecie w naszym obszernym FAQ.

Aktualizacja

Poniżej znajdziecie bezpośrednie linki do pobrania iOS 7:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij