Udostępnij
Tweetnij

Apple pozwala użytkownikom starszych wersji iOS pobierać starsze wersje aplikacji

Już jutro odbędzie się oficjalna premiera iOS 7, a tymczasem Apple umożliwił użytkownikom starszych iUrządzeń na pobieranie starszych wersji aplikacji z App Store.

Już jutro odbędzie się oficjalna premiera iOS 7, a tymczasem Apple umożliwił użytkownikom starszych iUrządzeń na pobieranie starszych wersji aplikacji z App Store.

Przeczytaj koniecznie >> Masz iPada i czekasz na iOS 7? Zobacz, które z funkcji dostaniesz

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jutro (w okolicy godziny 19:00 naszego czasu) spodziewamy się oficjalnej premiery systemu iOS 7, który zostanie udostępniony w postaci aktualizacji. Niestety, nie wszyscy użytkownicy starszych iUrządzeń otrzymają nową wersję oprogramowania (na przykład nie otrzymają go użytkownicy iPada 1. generacji). Apple prosi również deweloperów o przystosowywanie własnych aplikacji pod kątem nowego iOS. Co jednak z użytkownikami starszych iUrządzeń, które na iOS 7 się nie załapią?

Apple znalazło rozwiązanie i po raz pierwszy pozwoliło użytkownikom starszych wersji iOS (na przykład iOS 5) na pobieranie z App Store starszych wersji aplikacji, które są kompatybilne z danym wydaniem systemu. Przykładowy komunikat możecie obejrzeć na poniższym zrzucie ekranowym opublikowanym przez jednego z użytkowników Reddit.

DsGdm2b

Źródło: Reddit

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij