Udostępnij
Tweetnij

Reeder powraca do App Store. Teraz jako uniwersalna aplikacja

Popularny czytnik RSS – Reeder powrócił do App Store, jako uniwersalna aplikacja. Przy okazji wydanie z okrągłym numerem 2.0 debiutuje z wieloma ciekawymi usprawnieniami.

Reader 2 for iOS

appstore

Popularny czytnik RSS – Reeder powrócił do App Store, jako uniwersalna aplikacja. Przy okazji wydanie z okrągłym numerem 2.0 debiutuje z wieloma ciekawymi usprawnieniami.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Silvio Rizzi ukończył prace nad długo wyczekiwaną, nową wersją popularnego czytnika RSS i Reeder 2 jest już dostępny w App Store. W najnowszej odsłonie aplikacji na uwagę zasługują przede wszystkim udoskonalenia z zakresu interfejsu użytkownika. Reeder 2 jest ponadto aplikacją uniwersalną, a więc dedykowaną również iPadowi. Podstawowa funkcjonalność nie uległa większym zmianom i nadal możemy synchronizować Feedbin, Feedly, Feed Wrangler, Fever i Readability. Jest również wsparcie dla lokalnych RSS, ale bez możliwości synchronizacji. Ponadto program obsługuje wiele kont.

Reeder 2 kosztuje 4,49 euro i możecie go zakupić klikając na poniższy przycisk. Na koniec warto dodać, że Reeder 2 jest jedną z pierwszych aplikacji, która jest w pełni zgodna z iOS 7.

appstore

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij