Udostępnij
Tweetnij

Apple pozwala na zarejestrowanie 200 urządzeń w iOS Dev Center

Z kilku raportów ujawnionych na Twitterze wynika, że Apple rozszerza w kontach deweloperskich liczbę urządzeń, które można dodać w iOS Dev Center. Ze 100 do 200.

Apple Dev Center - sign in

Z kilku raportów ujawnionych na Twitterze wynika, że Apple rozszerza w kontach deweloperskich liczbę urządzeń, które można dodać w iOS Dev Center. Ze 100 do 200.

Przeczytaj koniecznie >> Masz iPada i czekasz na iOS 7? Zobacz, które z funkcji dostaniesz

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Do niedawna deweloperzy aplikacji na iOS mogli do jednego konta dodać maksymalnie 100 identyfikatorów UDID, a więc w konsekwencji taką samą liczbę urządzeń. Z kilku raportów na Twitterze wynika jednak, że Apple rozszerza możliwość o przyłączenie kolejnych 100 urządzeń, a więc w konsekwencji do jednego konta deweloperskiego będzie mogło być dodanych 200 iPhone’ów, iPadów lub iPodów.

iOS Dev UDID

Ja sprawdziłem na własnym koncie i na chwilę obecną nie mogę dodać więcej niż 100 urządzeń. Prawdopodobnie zmiany wdrażane są na kontach etapami.

Źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij