Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 7 beta 5

Apple, dosyć niespodziewanie, udostępniło dziś 5. betę systemu iOS 7. W tym wydaniu oprogramowania nie tylko poprawiono błędy znalezione wcześniej, ale pojawiły się również nowe funkcje!

iOS 7 beta 5

Apple, dosyć niespodziewanie, udostępniło dziś 5. betę systemu iOS 7. W tym wydaniu oprogramowania nie tylko poprawiono błędy znalezione wcześniej, ale pojawiły się również nowe funkcje!

Przeczytaj koniecznie >> Jak zainstalować iOS 7 beta już dziś?

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma z Cupertino udostępniła (zaledwie w 8 dni po ostatniej becie) nową wersję testową iOS 7. Aktualizację można pobrać udając się do sekcji Ustawienia, a następnie Ogólne i Uaktualnienia….

W iOS 7 beta 5 pojawiło się całkiem sporo nowych funkcji. Warto tutaj wspomnieć o odświeżonych ikonach w centrum powiadomień oraz dla Twittera i nowych funkcjach w centrum sterowania. Przy okazji udostępniono również nową wersję oprogramowania dla Apple TV, która za poprzednim razem doczekała się całkiem sporo udoskonaleń.

Jeśli wierzyć plotkom, to Apple ma w planach udostępnić jeszcze tylko jedną wersję beta iOS 7, a potem możemy spodziewać się wydania GM (Golden Master), a więc praktycznie finalnego.

Źródło: Apple

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij