Udostępnij
Tweetnij

Intel, Microsoft i Oracle łączą swe siły z Apple przeciwko Samsungowi

Już jesienią odbędzie się kolejna rozprawa sądowa, w której spotkają się Apple i Samsung. Tymczasem The Wall Street Journal raportuje, że po stronie pierwszej z firm mają stanąć również Intel, Microsoft i Oracle.

Apple vs Samsung

Już jesienią odbędzie się kolejna rozprawa sądowa, w której spotkają się Apple i Samsung. Tymczasem The Wall Street Journal raportuje, że po stronie pierwszej z firm mają stanąć również  Intel, Microsoft i Oracle.

Przeczytaj koniecznie >> Najciekawsze funkcje z iOS 7, których możesz nie znać

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Z ostatnich informacji, które pojawiły się w sieci wynika, że Apple nie porozumiało się z Samsungiem w sprawie naruszenia patentów i obie firmy ponownie spotkają się w sądzie już jesienią.

The Wall Street Journal informuje, że Apple pozyskało we własnej sprawie kilka poważnych firm i wymienia wśród nich Microsoft, Intela oraz Oracle. Wszystkie wymienione korporacje zamierzają wesprzeć firmę z Cupertino w trakcie batalii z Samsungiem.

Okazuje się, że za sprawą ukrywa się decyzja o zbanowaniu importu starszych urządzeń Apple, których zakazu sprzedaży zażądał Samsung. Międzynarodowa Komisja Handlu (ITC) przychyliła się do decyzji. Wymienione firmy stwierdzają jednak, że zakaz sprzedaży urządzeń, które naruszają podstawowe patenty związane z łącznością nie powinien mieć w takich przypadkach racji bytu.

Źródło: WSJ

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij