Udostępnij
Tweetnij

YouTube Capture z usprawnieniami z zakresu uploadowania filmów

W zasobach App Store pojawiła się nowa wersja aplikacji YouTube Capture dla urządzeń z systemem iOS, w której znacząco usprawniono prędkość uploadowania filmów.

YouTube Capture

appstore

W zasobach App Store pojawiła się nowa wersja aplikacji YouTube Capture dla urządzeń z systemem iOS, w której znacząco usprawniono prędkość uploadowania filmów.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tani tablet. Na co zwracać uwagę?

Czy Ubuntu ma szansę na rynku tabletów?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Najnowsze wydanie aplikacji YouTube Capture (z numerkiem 1.4.0) debiutuje tylko z jednym usprawnieniem, aczkolwiek bardzo znaczącym. Google chwali się, że od teraz uploadowanie filmów odbywa się znacznie szybciej. Rzeczywiście, wykonaliśmy próbę i proces odbywa się odczuwalnie szybciej.

YouTube Capture udostępniono na iUrządzenia w grudniu zeszłego roku, a począwszy od wersji z numerem 1.2.0 narzędzie dostosowano również pod kątem iPada. Wiele znaczących usprawnień w aplikacji pojawiło się wraz z poprzednią aktualizacją, z numerem 1.3.0.

appstore

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij